Zaměstnání

autosas jako zaměstnavatel

Jsme společnost zabývající se komunální a manipulační technikou, která v létě 2023 oslavila 30 let své existence. Poskytujeme úplný servis v oblasti manipulace s materiálem - od poradenství, přes výběr optimální techniky, možnosti financování,  nebo fullservisu, rychlého a kvalitního servisu, zaškolení obsluhy až po  a revize a  a .

Připojte se k našemu týmu! Nabízíme tyto volné pozice: 


asistent/ka prodeje

Náplní práce bude zajištění hladkého administrativního chodu prodejního oddělní a zároveň podpora obchodních zástupců v terénu. Na denní bázi budete zodpovědná/ný za administrativní podporu prodeje, budete připravovat obchodní dokumentaci, komunikovat s obchodními zástupci, účetním oddělením firmy i zákazníky, budete zodpovídat dotazy a rozdělovat poptávky z webových stránek, zajišťovat dopravu pro zakoupené či prodané stroje, zajišťovat inzerci nabízených strojů v internetových katalozích a aktivně využívat náš interní systém SQL Ekonom a CRM. 
Více o volné pozici...


DEALER JUNIOR - MANIPULAČNÍ TECHNIKA (NOVÉ - 2 volné pozice)

Náplní práce budou jednání v malých i velkých firmách, malé i velké projekty. Budete nabízet manipulační techniku o nosnosti několika set kilo až po několik tun. Budete řešit skladování, dopravu i logistiku. Náplní Vaší práce bude péče o stávající i nové zákazníky v přiděleném regionu, z počátku pod dohledem dealera seniora. Zkušenosti v oboru manipulační techniky a logistiky vítány.
Více o volné pozici...


PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ  (trvá)

Náplní práce bude péče o stávající i nové zákazníky v oblasti náhradních dílů na komunální a manipulační techniku. Součástí práce je pomoc při vytipování vhodného náhradního dílu, tvorba cenových nabídek, objednávání dílů u dodavatelů, komunikace se zákazníky a servisními techniky. Orientace v technických výkresech a katalozích vítána.
Více o volné pozici...


Zjistili jste právě, že jste ta správná osoba na některou z pozic, které hledáme?
Ozvěte se nám co nejdříve!

Dohodneme si další postup.


Auto SAS s.r.o., Rychnovská 577, 517 01 Solnice

Zavolejte nám na tel. č. 494 590 100, 777 700 611 nebo napište:


(se zaslanými údaji bude zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.)
Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.