Zaměstnání

autosas jako zaměstnavatel

Společnost Auto SAS s.r.o. je rodinná firma, která svým zaměstnancům již více než 25 let poskytuje zázemí a stále modernější a příjemnější prostředí. Dbáme na to, aby se všichni zaměstnanci cítili členy týmu a preferujeme vždy přímé a čestné jednání založené na vzájemné důvěře a spolupráci. Jsme si vědomi, že spokojení zaměstnanci jsou pevným základem a hnací silou k prosperitě a stabilní pozici firmy na trhu, jejich profesní i osobní rozvoj patří tedy i k našim prioritám.

Cílem společnosti je tedy i nadále pokračovat v tradici a poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší služby v oblastech komunální a manipulační techniky.

Od podzimu 2022 bude možné nabídnout i ubytování ve firemním bytě (2+KK nebo 3+KK) v nedalekém Rychnově nad Kněžnou (lokalita "Javornická" - budova D, https://www.bytyagile.cz/lok4.php).

Připojte se k našemu týmu! Nabízíme hned několik volných pozic: 

novinka  VEDOUCÍ PEVNÉHO SERVISU

náplní práce je plánování servisní činnosti v oblasti oprav a preventivních kontrol manipulační a komunální techniky, řízení práce servisních techniků na pevném servisu, tedy v provozovně v Solnici, vytipovávání náhradních dílů, tvorba cenových nabídek, objednávek a zakázek, komunikace se zákazníky a servisními techniky.
Více o volné pozici...


novinkaADMINISTRATIVA 

Náplní práce bude běžná kancelářská práce, skladové účetnictví, fakturace, administrativní úkony a komunikace se zákazníky. Pozice je vhodná i pro absolvent(k)y. Požadujeme komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny.
Více o volné pozici...


PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ 

Náplní práce bude péče o stávající i nové zákazníky v oblasti náhradních dílů na manipulační a komunální techniku, případně na minibagry, malé zemní a stavební stroje a manipulátory. Součástí práce je pomoc při vytipování vhodného náhradního dílu, tvorba cenových nabídek, objednávání dílů u dodavatelů, komunikace se zákazníky a servisními techniky. Orientace v technických výkresech a katalozích vítána.
Více o volné pozici...


OPRAVÁŘ LAKU/KLEMPÍŘ 

Náplní práce bude oprava karoserií a příprava povrchu strojů k opravě laku - broušení, čištění, svařování atd. Jedná se o vysokozdvižné vozíky, skladovou techniku, pracovní plošiny a komunální techniku (vozidla Multicar a čisticí stroje Hako). 
Více o volné pozici...


SERVISNÍ TECHNIK SOLNICE

Náplní práce je servisní činnost v oblasti oprav manipulační techniky (vysokozdvižné vozíky, skladová technika, pracovní plošiny) a komunální techniky (vozidla Multicar a čisticí stroje Hako) pro středisko pevného servisu (práce v Solnici). Pozice je vhodná i pro absolventy odborných učilišť a středních škol technického nebo elektro zaměření. Zaučíme.  
Více o volné pozici...


ASISTENT ekonoma

Asistent/ka ekonoma a hlavní účetní bude pravou rukou celého ekonomického oddělení. Orientuje se v podvojném účetnictví, daňové evidenci, provádí administrativní a kontrolní činnosti.
Více o volné pozici...


Zjistili jste právě, že jste ta správná osoba na některou z pozic, které hledáme?
Ozvěte se nám co nejdříve!

Dohodneme si další postup.


Auto SAS s.r.o., Rychnovská 577, 517 01 Solnice

Zavolejte nám na tel. č. 494 590 100, 777 700 611 nebo napište:
(se zaslanými údaji bude zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.)

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.