Školení

Ptáte se, co Vám ještě můžeme nabídnout? Další součástí našeho zákaznického servisu je program vzdělávání a školení pro Vaše řidiče motorových vozíků a obsluhu pracovních plošin. Využijte naší nabídky:

Řízení motorových vozíků

  • školení řidičů motorových vozíků v rozsahu podle požadovaného oprávnění
  • periodická školení a přezkoušení profesionálních řidičů motorových vozíků
  • školení řidičů přímo u zákazníka za použití jeho vozíků

Instruktoři a zkušební komisaři jsou pravidelně školeni a jsou držiteli certifikátu, ev. č. P-109/19/4 vydaného Strojírenským zkušebním ústavem, s.p.

3 - kopie

Obsluha vysokozdvižných pracovních plošin

  • základní školení obsluhy pracovních plošin
  • odborná zkouška - ověření znalostí testem a praktickou zkouškou, vydání oprávnění k obsluze plošin v souladu s ČSN ISO 18878
  • opakovaná školení a přezkoušení vlastníků oprávnění k obsluze pracovních plošin
  • doplňková školení - rozšíření rozsahu oprávnění na jinou skupinu/druh/typ plošin

Náš školicí instruktor je oprávněn provádět revize vysokozdvižných pracovních plošin, ev.č. 1438/4/19/R,Z-ZZ-c,f a na základě tohoto oprávnění smí také školit obsluhu uvedeného typu plošin.

skoleni-plosiny

Jak je již dobrou tradicí naší společnosti, nabízíme Vám ty nejlepší ceny služeb s možností množstevních slev (v případě skupinových školení). Samozřejmostí je tvorba individuální cenové kalkulace pro každého zákazníka předem tak, abychom splnili všechna jeho přání.

Všechna námi nabízená školení probíhají na nejvyšší profesionální úrovni ve školicím středisku v Solnici (Východočeský kraj) nebo přímo u zákazníka.

Auto SAS disponuje celou škálou manipulačních vozíků – od nízkozdvižných ručně vedených, přes klasické čelní vozíky až po vychystávací vysokozdvižné vozíky se zdvižnou plošinkou řidiče i vysokozdvižných pracovních plošin - kloubové nebo nůžkové s pracovní výškou až 17 m. 

Všechny tyto stroje jsou připraveny pro trénink uchazečů o výcvik. V moderním areálu najdete nejen prostory pro teoretickou výuku, ale především venkovní polygon s kvalitním povrchem a regálovým systémem.

Máte zájem? Stáhněte si přihlášku:

nebo nás kontaktujte:


Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.