Předváděcí dny 2025
Letošní předváděcí dny Auto SAS jsou již minulostí! Děkujem všem, co e vypravili k nám do východních Čech a prošli bránou Auto SAS v Sonice ve středu 4. června nebo ve čtvrtek 5. června 2025.
PŘEDVÁDĚCÍ DNY AUTOSAS 2025
Také letos se nám podařilo přesvědčit svatého Petra, aby nezaléval a veškerá vystavená technika během výstavy zůstala suchá.
I letos jsem pro Vás měli mnoho novinek - představovali jsme opět širší řadu ENTRY WALKIES strojů, tedy
elektrických paletových vozíků, ať již nízkozdvižných, vysokozdvižných, se zdvižnými či obkročnými podpěrnými
rameny, s protizávažím a s monosloupem, "zelenou" řadu li-ion čelních vysokozdvižných vozíků zn. EP rozšířenou
o další modely, terénní čelní i ručně vedené vysokozdvižné vozíky i nízkozdvižné paletové vozíky.
V komunální sféře byla venkovní výstavní plocha plná vozidel zn. ISUZU, Multicar a Hako s nástavbami
i bez nich. Představili jsme Vám novinky, ale i stálice v sortimentu zahradní a komunální techniky zn.
Laski - štěpkovače, drážkovače či vysavače a samozřejmě nástavby pro údržbu komunikací - sněhové radlice,
sypače, frézy, kontejnery, vodní nádrže, kartáče a zametací nástavby.
Stálicí a jedničkou v naší nabídce jsou samozřejmě nejmodernější technická řešení manipulační techniky
zn. Toyota - retraky, elektrické vysokozdvižné i nízkozdvižné vozíky, paletové vozíky a nová řešení pro
bezpečnost manipulace s paletami.
Hitem letošních předváděcích dnů se stal - jak jinak - robotický paletový vozík zn. EP XP15B+, který sám vyzvedával, převážel a ukládal paletu se zbožím.
Nechyběl tradičně skvělý bufetový stůl od našeho stálého cateringového partnera Hostince U Hubálků.
Už teď se těšíme na další setkání!
Tým Auto SAS s.r.o.