Štěpkovače

Štěpkovače jsou určeny k likvidaci větví, kmenů, keřů, kůry a dalších nadzemních částí rostlin nebo výrobě štěpky z uvedených materiálů a dále příp. k likvidaci nepotřebného řeziva jako jsou např. tyče, prkna, kůly. Štěpkovače českého výrobce zn. Laski patří k osvědčeným řešením a vynikají svou robustností a spolehlivostí.

zahradní štěpkovače

LS 95/Ch malé

Tyto stroje se vyznačují vysokým výkonem a jednoduchou konstrukcí. Stroj je vybaven kvalitním motorem Kohler nebo Honda, který je s řezacím ústrojím spojen klínovým řemenem. Stroje jsou vybaveny jedním řezacím nožem a protiostřím. Výměnu nebo kontrolu nožů je možné provést po jednoduchém odklopení násypky.

Více..

Přívěsné štěpkovače

LS 100/27 CB malé

Štěpkovače jsou připojovány k vozidlům na samostaných podvozcích, ať již brzděných či nebrzděných. U jízdní soupravy do 3,5 t postačuje řidičské oprávnění skupiny B. Štěpkovače dřevní hmoty s ověřenou konstrukcí řezacího ústrojí pro maximální průměr vkládaného materiálu až 160 mm.

Více..

Traktorové štěpkovače

LS 200 T

Štěpkovače jsou připojeny na závěs traktoru s potřebným výkonem motoru. Štěpkovače jsou určeny k likvidaci větví, kmenů, keřů, kůry a dalších nadzemních částí rostlin nebo výrobě štěpky z uvedených materiálů a dále jsou některé druhy určeny příp. k likvidaci nepotřebného řeziva jako jsou např. tyče, prkna, kůly. Se štěpkovačem je možné zpracovávat výše uvedené kruhové materiály do průměru max. 200 mm, nebo plochých materiálů o tloušťce max. 60 mm.

Více..

samohybné štěpkovače

LS 160 DW Truck_mini

Samohybné štěpkovače jsou flexibilní stroje, které umožňují snadnou manipulaci i na větší vzdálenosti. Při práci v náročném terénu oceníte pásový podvozek modelu LS160 DW Track, který je vybaven i dálkovým ovládáním.  

Více..

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.