Školení řidičů vysokozdvižných vozíků

Ptáte se, co Vám ještě můžeme nabídnout? Další součástí našeho zákaznického servisu je program vzdělávání a školení pro Vaše řidiče motorových vozíků. Využijte naší nabídky:
 
  • školení řidičů motorových vozíků v rozsahu podle požadovaného oprávnění
  • periodická školení a přezkoušení profesionálních řidičů motorových vozíků
  • školení řidičů přímo u zákazníka za použití jeho vozíků

3 - kopie

Instruktoři a zkušební komisaři jsou pravidelně školeni a jsou držiteli certifikátu vydaného Strojírenským zkušebním ústavem, s.p.

Jak je již dobrou tradicí naší společnosti, nabízíme Vám ty nejlepší ceny služeb s možností množstevních slev (v případě skupinových školení). Samozřejmostí je tvorba individuální cenové kalkulace pro každého zákazníka předem tak, abychom splnili všechna jeho přání.

1

Všechna námi nabízená školení probíhají na nejvyšší profesionální úrovni ve školicím středisku v Solnici (Východočeský kraj) nebo přímo u zákazníka.

Auto SAS disponuje celou škálou manipulačních vozíků – od nízkozdvižných ručně vedených, přes klasické čelní vozíky až po vychystávací vysokozdvižné vozíky se zdvižnou plošinkou řidiče. Všechny tyto stroje jsou připraveny pro trénink uchazečů o výcvik. V moderním areálu najdete nejen prostory pro teoretickou výuku, ale především venkovní polygon s kvalitním povrchem a regálovým systémem.

Budoucí řidiči se zde učí nejprve základům ovládání vozíku, po jejich zvládnutí pak manipulaci s paletami, bednami, zakládání do regálů, průjezdy úzkými uličkami, nakládku a vykládku návěsu a nakonec – jízdu s plně naloženým vozíkem. To je velice důležité pro zjištění rozdílu mezi prázdným a plně zatíženým vozíkem.

Máte zájem? Stáhněte si přihlášku nebo nás kontaktujte:


Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.