Pronájem pracovních plošin

Důležitým sortimentem půjčovny Auto SAS jsou samohybné vysokozdvižné pracovní plošiny. Každý z nás se občas setkal s potřebou práce ve výškách a řešil problém jak, a navíc bezpečně, pracovat ve výškách. Mít ve svém majetku svou vlastní vysokozdvižnou plošinu se ve většině případů nevyplatí. Nepoužíváte-li ji pro své podnikání denně, máme pro Vás řešení - PRONÁJEM.

Většinou se pracovní vysokozdvižné plošiny pronajímají na krátkou dobu zpravidla od jednoho do několika kalendářních dnů, nicméně v případě potřeby i zde existuje možnost dlouhodobého pronájmu v režimu full-servisu. Pojem „full-servis" znamená, že zákazník platí měsíční přesně stanovený paušální poplatek a má k dispozici po stanovenou dobu stroj dle stanovených požadavků včetně kompletního servisu.

1
K pronájmu nabízíme plošiny:
  • nůžkové
  • kloubové
  • přívěsné

mající pohon:
  • elektrický nebo
  • dieselový

pro prostředí:
  • terénní 
  • venkovní
  • vnitřní

Veškeré plošiny jsou ve výborném technickém stavu a jsou podrobovány pravidelným prohlídkám. Po dohodě je možné řešit dopravu plošiny na místo určení.

pracovni_plosiny

Kloubové pracovní plošiny

Kloubové pracovní plošiny s vlastním pohonem jsou ideální pro práci v úzkých prostorách výrobních, skladovacích a prodejních hal, kde je často nutné použít i stranový dosah. Tyto plošiny s malou průjezdnou šířkou mohou pojíždět ve výškách do 10 m s maximální zátěží, a to i v plném bočním vyložení. Kombinace kloubových ramen s teleskopem nabízí při minimálních rozměrech podvozku vysokou variabilitu při práci nad a mezi technologiemi. Zařízení lze obsluhovat z koše i ze země.

plosiny_teren_kloub_390

terénní Kloubové pracovní plošiny

Terénní pracovní plošiny jsou vybavené pěnou plněnými koly s výrazným vzorkem a jsou dieselové. Lze je s výhodou použít v těžších terénech - na stavbách, na nezpevněných plochách apod.
pracovni_plosiny_nuzk

Nůžkové pracovní plošiny

Nůžkové pracovní plošiny jsou vhodné pro práce na pevných nosných podkladech, například vnitřky objektů, betonové, asfaltové a vydlážděné plochy se sklonem do 3°. Zařízení mohou pojíždět i v pracovních výškách a signalizují nebezpečný náklon. U všech zařízení lze zvětšit pochozí plochu o tzv. prodloužení. Takto zvětšené rozměrné koše umožňují provádět práce i většímu počtu pracovníků. Pracovní výška 10 až 16 m.

Pohon zařízení: aku. Po 6 až 10 pracovních hodinách je nutné akumulátory nabít vestavěnou nabíječkou. Minimální nepřetržitá doba nabíjení je 8 hodin.

plosiny_teren_nuzky_390

Terénní nůžkové pracovní plošiny

Také nůžkové pracovní plošiny jsou k dispozici v provedení vhodném do terénu - s pěnou plněnými koly s výrazným vzorkem, s pohonem na všechna 4 kola a dieselovým motorem. Můžete je využít na nezpevněném terénu, na stavbách, při montážích a opravách mostních konstrukcí apod.pracovni_plosiny_prives

PŘÍVĚSNÉ PRACOVNÍ PLOŠINY

Velkou výhodou pro zákazníka je možnost připojení plošiny za jiné vozidlo pro odtažení na místo určení. Doporučujeme však vždy konzultovat s dispečinkem typ a další parametry vozidla určeného k tažení pracovní plošiny.Pronájem - vhodné řešení za nízké náklady!

Obecné podmínky pronájmu ke stažení  (120 kB)

Níže uvádíme pouze modely strojů, jejichž pronájem provozujeme. Některé modely jsou zastoupeny i více kusy, flotila je tedy hodně široká a je z čeho vybírat. Vždy se snažíme vyjít vstříc a poskytnout stroj přesně podle Vašich potřeb. Neváhejte nás kontaktovat na tel. 777 700 612 nebo e-mailu: pronajem(at)autosas.cz.VYSOKOZDVIŽNÉ PRACOVNÍ PLOŠINY

Plošiny sloupové
sloupové

pracovní výška: 9,85 - 10 m
Plošiny el. nůžkové
elektrické nůžkové

pracovní výška: 7,6 - 16 m
Plošiny el. kloub.
elektrické kloubové

pracovni výška: 10,9 - 16 m
Plošiny přívěsné
přívěsné

pracovní výška: 11,2 - 13,9 m
Plošiny diesel nůžky
dieselové nůžkové
 (terénní)
pracovní výška: 11,75 - 17,95 m
Plošiny diesel kloub 
dieselové kloubové (terénní)
pracovní výška: 12,6 - 17,6 m


Zaujala Vás nabídka pronájmu pracovní plošiny? Kontaktujte nás:

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.