Nástavby pro komunální vozidla

Komunální vozidla Multicar již svým názvem napovídají, že jde o vozidla multifunkční a použitelná pro různé aplikace a využití. Vozidly Multicar můžete převážet břemena i sypké hmoty. Lze je použít pro celoroční údržbu komunikací, úklid areálů, zalévání, čištění či mytí vozovek, cestiček, dopravních značek atd., a to díky nástavbám zn. Simed. 

Stejně tak univerzální mohou být i modely Hako Citymaster, pro které nabízíme kartáče, mulčovače, radlice nebo sněhové frézy.

Pokud si nejste jisti, která nástavba je pro Vaši požadovanou aplikaci ta pravá, pak nás neváhejte kontaktovat. Poradíme Vám a pomůžeme s výběrem té nejvhodnější pro typ aplikace a Vašeho stroje. 

Podívejte se také do naší aktuální nabídky nástaveb, které máme momentálně skladem. Jsou zde nové i repasované modely.

  AktualniNabidka


cisterny a mycí lišty

Cisterny a zkrápěcí lišty

Cisterny jsou dodávány v různých objemech v závislosti na nosnosti vozidla. Objemy nádrží jsou odstupňovány od 500 do 3000 litrů. Tyto mají samostatné rámy ukotvené řetězovými spojkami na vozidle a je možné je doplnit vhodnými agregáty pro plnění požadovaných služeb.

sypač a radlice

Sněhové radlice

Sněhové radlice jsou dodávány v různých pracovních šířkách od 115 do 210 cm a provedeních. Radlice jsou vybaveny upínacím zařízením dle typu stroje a je možné je osadit ocelovými nebo pryžovými břity. Výšku odhrnovací desky je možné specifikovat individuálně.

Sněhová fréza Hako

Sněhové frézy a metače

Pro odklízení větší vrstvy sněhu jsou velmi vhodné různé metače sněhu a sněhové frézy. I tyto nástavby je možné montovat na vozidla Multicar a Hako. Vhodný typ pro Vaše vozidlo či stroj konzultujte s naším vyškoleným personálem, který je připraven Vám pomoci.

sypač na M27

Sypače posypového materiálu

Pro zimní údržbu komunikací a areálů nabízíme sypače vozovek v různých provedeních od nejmenších o objemu 0,2 m3 až po největší s objemem až 1,4 m3 s ručním, elektrickým nebo automatickým ovládáním v provedení "ocel" nebo "nerez".

zametač M31

Zametací nástavby

Komunální vozidla lze s výhodou použít i pro zajištění čistého a zdravého prostředí. Poslouží k tomu zametací nástavby, kterými můžete vozidla vybavit. Můžete vybírat z široké řady letních i zimních kartáčů, nametacích lopat, přimetacích kartáčů pro zametání od obrubníku atd. 

kontejnery pro Mutlicar

Kontejnery

Komunální vozidla je možné vybavit kontejnerovým nosičem a dodat kontejner o požadovaném objemu a v provedení dle přání. Vybírat můžete z vanových, valníkových nebo velkoobjemových kontejnerů od českého výrobce CTS od 1,6 do 6 m3.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.