Toyota Traigo 80 9FBM80T
-
8000 kg
-
7060 mm
-
19 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
- Vysoký výkon při nízké spotřebě – vyspělá elektronika v kombinaci s asynchronními motory
- Vynikající stabilita – SAS systém (Systém Aktivní Stability), zámek zadní nápravy, ergonomické šasi s nízko položeným těžištěm, elektronické ovládání hydraulických funkcí
- Automatická snížení rychlosti v zatáčkách (OPT) spolu se Systémem Aktivní Stability dělají vozík nejbezpečnější ve své třídě
- Automatická aktivace parkovací brzdy zabrání nechtěnému pohybu při manipulaci s nákladem
- Legendární spolehlivost a odolnost – celoocelový exteriér, snadný servis, výroba dle standardů TPS, kvalitní komponenty
Hledáte vysokozdvižný vozík pro náročné aplikace? Toyota Traigo80 s nosností 6 až 8 t nabízí tichou, účinnou a výkonnou elektrickou alternativu vysokozdvižných vozíků. Tato řada je určena pro spolehlivou práci uvnitř i venku. Je vhodný pro manipulaci s větší zátěží a objemným materiálem.
- Nosnost : 8.0 t @ 600 mm těžiště
- Toyota SAS (Systém aktivní stability)
- Pohonný systém Toyota AC
- Toyota OPS - speciální TOYOTA sedačka (s bočním vedením)
- Ovládací minipáky na loketní opěrce
- Zdvihací zařízení s bezkonkurenční viditelností [V3300 mm], ochranný rám [výška: 1220 mm]
- Délka nosných vidlic [délka: 1200 mm (9FBM60-80T), 1800 mm (9FBH80T)]
- Automatická parkovací brzda, diskové brzdy v olejové lázni, široký brzdový pedál
- 4- sekční hydraulický rozvaděč
- Elektrický posilovač řízení (EPS)
- Digitální multifunkční displej s indikátorem polohy kol
- Teleskopický a nastavitelný sloupek řízení
- Superelastická kola [single (9FBM60T); dual (9FBM70-80T, 9FBH80T)]
- Plně plovoucí kabina řidiče
- Bez nárazové spouštění vidlic
- Povětrnostní ochrana pohonné jednotky, Střecha ochranného rámu
- Dvě nástupní madla
Parametry
| Značka | TOYOTA |
| Typ baterie | li-ion, olovo |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 8000 kg |
| Vyložení těžiště | 600 mm |
| Hmotnost | 14461 kg |
| Výška ochr. rámu | 2835 mm |
| Délka stroje bez vidlic | 3495 mm |
| Šířka stroje | 2141 mm |
| Šířka pracovní uličky | 4920 mm |
| Poloměr otáčení | 3005 mm |
| Počet kol | 4 ks |
| Výška zdvihu | 7060 mm |
| Rychlost | 19 km/h |