Toyota Traigo 80 9FBM35T
-
3500 kg
-
6545 mm
-
20 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
Ihned dostupné stroje
- Výměna baterie do boku pomocí elektrického paletovacího vozíku nebo jiného vidlicového vozíku, rychlá výměna baterie
- Dotykový displej – integrovaný do loketní opěrky včetně úložného prostoru,okamžitý přehled o důležitých údajích, zdvih, hmotnost, vybití baterie, alarm překročení rychlosti atd
- Motory pojezdu dosahují stupně krytí IP54 – zaručena optimální výkonnost za všech podmínek
- Vynikající stabilita a bezpečnost – Systém Aktivní Stability (SAS)
- Ergonomický prostor řidiče pro maximální komfort a produktivitu
Toyota Traigo80 konstruován s ohledem na pevnost a odolnost. Konstrukce, která vydrží nejdrsnější podmínky, uvnitř i venku. Nabízí vynikající výkon s nulovými emisemi. K dispozici s energeticky úsporným Li-ion napájením a vynikající ergonomií pro maximální produktivitu.
- Toyota SAS (Systém aktivní stability)
- AC Pohonný systém Toyota
- Bezpečnostní sedadlo Toyota ORS (Operator Restraint System)
- Toyota OPS (Detekce přítomnosti řidiče)
- Mini-páčky hydrauliky namontované na opěrce
- Stožár se širokým výhledem (MFH:3300)
- Dlouhé vidlice ([Délka: 1000 mm (9FBM(K)20-35T); 1200 mm (9FBH25-30T)
- Široká upínací deska (Šíře: 1070 mm)
- Ochranný rám nákladu (Výška: 1220 mm)
- Třísekční hydraulické rozvaděče
- Automatická parkovací brzda
- Kotoučové brzdy v olejové lázni
- Široký brzdový pedál
- Plná kola ve tvaru pneumatik
- Plně plovoucí kabina řidiče
- Plně hydraulický posilovač řízení
- Multifunkční displej s indikátorem natočení kol
- Sklopný sloupek volantu s pamětí
- Tlačítko nouzového zastavení v loketní opěrce
- Pomocné madlo
- Plynulé spouštění zdvihu bez otřesů
Parametry
| Značka | TOYOTA |
| Typ baterie | li-ion, olovo |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 3500 kg |
| Vyložení těžiště | 500 mm |
| Hmotnost | 5721 kg |
| Výška ochr. rámu | 2215 mm |
| Délka stroje bez vidlic | 2488 mm |
| Šířka stroje | 1299 mm |
| Šířka pracovní uličky | 4040 mm |
| Poloměr otáčení | 2200 mm |
| Počet kol | 4 ks |
| Výška zdvihu | 6545 mm |
| Rychlost | 20 km/h |