Toyota Traigo 80 8FBMT40
-
4000 kg
-
6550 mm
-
18 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
Ihned dostupné stroje
- Vysoký výkon při nízké spotřebě – vyspělá elektronika v kombinaci s asynchronními motory
- Vynikající stabilita – SAS systém (Systém Aktivní Stability), zámek zadní nápravy, ergonomické šasi s nízko položeným těžištěm, elektronické ovládání hydraulických funkcí
- Automatická snížení rychlosti v zatáčkách (OPT) spolu se Systémem Aktivní Stability dělají vozík nejbezpečnější ve své třídě
- Automatická aktivace parkovací brzdy zabrání nechtěnému pohybu při manipulaci s nákladem
- Legendární spolehlivost a odolnost – celoocelový exteriér, snadný servis, výroba dle standardů TPS, kvalitní komponenty
Tyto velkotonážní modely jsou mimořádně spolehlivé i v těch nejnáročnějších provozech a ideální pro manipulaci s více paletami najednou. Toyota 8FBMT40 naplňuje potřeby příležitostných i častých uživatelů a díky své mimořádné výkonnosti a dlouhé výdrži je neodmyslitelnou součástí strojového parku intenzivních provozů.
- Toyota SAS (Systém aktivní stability)
- Toyota AC power system
- Široký stožár se zajištěnou viditelností z pozice obsluhy
- Ovlání hydraulických funkcí pomocí minipák, které jsou součástí sedačky
- Široce průhledný stožár (3300 mm)
- Délka nosných vidlic (1000 mm)
- Šířka upínací desky (1170 mm)
- Ochranný rám nákladu (1200 mm)
- 3- sekční hydraulický rozvaděč
- Brzdy v olejové lázni
- Široký pedál provozní brzdy
- Superelastické pneumatiky
- Plně hydraulický posilovač řízení
- Multifunkční displej
- Úhlově nastavitelný sloupek řízení (s funkcí paměti)
- Bezpečnostní tlačítko na loketní opěrce
Parametry
| Značka | TOYOTA |
| Typ baterie | olovo, li-ion |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 4000 kg |
| Vyložení těžiště | 500 mm |
| Hmotnost | 6556 kg |
| Výška ochr. rámu | 2360 mm |
| Délka stroje bez vidlic | 2907 mm |
| Šířka stroje | 1345 mm |
| Šířka pracovní uličky | 4460 mm |
| Poloměr otáčení | 2543 mm |
| Počet kol | 4 ks |
| Výška zdvihu | 6550 mm |
| Rychlost | 18 km/h |