Toyota Traigo 24 8FBES15T
-
1500 kg
-
6510 mm
-
12.5 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
Ihned dostupné stroje
-
Kompaktní vozík zkonstruovaný pro jednoduché standardní aplikace
-
Snadné manévrování v úzkých uličkách a na malém prostoru
-
Inteligentní energetické balíčky s Li-ion bateriemi Toyota
-
Pohodlná pozice řidiče s vynikajícím výhledem skrz stožár
-
Nízká palubní deska včetně displeje s integrovanými funkcemi ovládání
Mimořádně kompaktní vozíky Toyota Traigo 24 jsou navrženy pro jednoduché standardní operace ve stísněném prostoru. Tyto uživatelsky přívětivé všestranné vozíky jsou jako doma v továrnách, skladech i obchodech.
-
Toyota SAS (Systém Aktivní Stability) včetně omezení rychlosti při zatáčení
-
Pohonný systém Toyota AC2
-
Toyota OPS (Detekce přítomnosti řidiče)
-
PVC sedadlo (Grammer MSG20)
-
Stožár se širokým výhledem (V 3270 mm)
-
Dlouhé vidlice (Délka: 800 mm)
-
Široká upínací deska (Šíře: 920 mm)
-
3sekční hydraulický rozvaděč
-
Páky po boku řidiče s přepínačem směru jízdy
-
Plynulé spouštění zdvihu bez otřesů
-
Plná kola ve tvaru pneumatik
-
Plně hydraulický posilovač řízení
-
Multifunkční displej
-
Sklopný sloupek volantu s pamětí
-
Nouzové tlačítko
Stejně jako ostatní vozíky Toyota jsou i čelní vozíky Traigo24 konstruovány v souladu s principy výrobního systému Toyota TPS, zaručujícího nejvyšší úroveň kvality, odolnosti a spolehlivosti.
Parametry
| Značka | TOYOTA |
| Typ baterie | li-ion, olovo |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 1500 kg |
| Vyložení těžiště | 500 mm |
| Hmotnost | 2907 kg |
| Výška ochr. rámu | 2055 mm |
| Délka stroje bez vidlic | 1750 mm |
| Šířka stroje | 990 mm |
| Šířka pracovní uličky | 3201 mm |
| Poloměr otáčení | 1420 mm |
| Počet kol | 3 ks |
| Výška zdvihu | 6510 mm |
| Rychlost | 12,5 km/h |