Toyota Traigo 24 8FBES13T
-
1250 kg
-
6510 mm
-
12.5 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
Ihned dostupné stroje
- Kompaktní vozík zkonstruovaný pro jednoduché standardní aplikace
- Snadné manévrování v úzkých uličkách a na malém prostoru
- Inteligentní energetické balíčky s Li-ion bateriemi Toyota
- Pohodlná pozice řidiče s vynikajícím výhledem skrz stožár
- Nízká palubní deska včetně displeje s integrovanými funkcemi ovládání
Mimořádně kompaktní vozíky Toyota Traigo 24 jsou navrženy pro jednoduché standardní operace ve stísněném prostoru. Tyto uživatelsky přívětivé všestranné vozíky jsou jako doma v továrnách, skladech i obchodech.
- Toyota SAS (Systém Aktivní Stability) včetně omezení rychlosti při zatáčení
- Pohonný systém Toyota AC2
- Toyota OPS (Detekce přítomnosti řidiče)
- PVC sedadlo (Grammer MSG20)
- Stožár se širokým výhledem (V 3270 mm)
- Dlouhé vidlice (Délka: 800 mm)
- Široká upínací deska (Šíře: 920 mm)
- 3sekční hydraulický rozvaděč
- Páky po boku řidiče s přepínačem směru jízdy
- Plynulé spouštění zdvihu bez otřesů
- Plná kola ve tvaru pneumatik
- Plně hydraulický posilovač řízení
- Multifunkční displej
- Sklopný sloupek volantu s pamětí
- Nouzové tlačítko
Stejně jako ostatní vozíky Toyota jsou i čelní vozíky Traigo24 konstruovány v souladu s principy výrobního systému Toyota TPS, zaručujícího nejvyšší úroveň kvality, odolnosti a spolehlivosti.
Parametry
| Značka | TOYOTA |
| Typ baterie | li-ion, olovo |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 1250 kg |
| Vyložení těžiště | 500 mm |
| Hmotnost | 2774 kg |
| Výška ochr. rámu | 2055 mm |
| Délka stroje bez vidlic | 1721 mm |
| Šířka stroje | 990 mm |
| Šířka pracovní uličky | 3172 mm |
| Poloměr otáčení | 1391 mm |
| Počet kol | 3 ks |
| Výška zdvihu | 6510 mm |
| Rychlost | 12,5 km/h |