Elektrický vysokozdvižný vozík BT Staxio SWE 140S
-
1400 kg
-
5350 mm
-
6 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
-
Opěrná ramena pro manipulaci s uzavřenými a otevřenými paletami
-
5bodový podvozek se středovým ramenem řízení a hnacím kolem pro lepší kontrolu a výhled
-
Jasný výhled na vidlice
-
Click-2-Creep pro rychlý přístup k režimu plížení
-
Chytrý vozík: snadné připojení a monitorování
BT Staxio W-série SWE140S s nosností 1400 kg a opěrnými rameny zvládne uzavřené palety a různé nosiče nákladu. Tento vysokokapacitní model s velkou výškou zdvihu je vhodný pro použití ve skladech, distribučních centrech nebo v průmyslových areálech pro manipulaci s různými typy palet. Intuitivní oj umožňuje vynikající ovládání a produktivitu.
SWE140S je dodáván s podpěrnými rameny, které umožňují manipulaci s paletami různých velikostí.
- Výška zdvihu až 5,35 metru
- Rychlost jízdy až 6 km/h
- Výborná viditelnost
- Trakční systém BT Powertrak
- Ovládání konečky prstů
- Elektronický brzdový systém
- Elektronická regulace otáček
- Bezpečnost obsluhy
- Úložné prostory
- Automatické vypínání
- Programovatelný výkon
- Snadný přístup pro údržbu
- Chytrý vozík s telematickým hardwarem
- Sensilift (add-on)
Stejně jako všechna vozíky Toyota jsou i vozíky BT Staxio vyrobeny podle výrobního systému Toyota, který zajišťuje nejvyšší úroveň kvality, odolnosti a spolehlivosti.
Parametry
| Značka | TOYOTA (BT) |
| Typ baterie | li-ion, olovo |
| Varianta | s plošinkou, bez plošinky |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 1400 kg |
| Vyložení těžiště | 600 mm |
| Hmotnost | 1509 kg |
| Délka stroje bez vidlic | 891 mm |
| Šířka stroje | 790 mm |
| Šířka pracovní uličky | 2517 mm |
| Poloměr otáčení | 1600 mm |
| Výška zdvihu | 5350 mm |
| Rychlost pojezdu | 6 km/h |
Po-Pá: 07:00 - 14:00