Elektrický vysokozdvižný vozík BT Staxio SWE 120S
-
1200 kg
-
4755 mm
-
6 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
-
Opěrná ramena pro manipulaci s uzavřenými a otevřenými paletami
-
5bodový podvozek se středovým ramenem řízení a hnacím kolem pro lepší kontrolu a výhled
-
Jasný výhled na vidlice
-
Click-2-Creep pro rychlý přístup k režimu plížení
-
Chytrý vozík: snadné připojení a monitorování
BT Staxio W-série SWE120S s nosností 1200 a opěrnými rameny byla navržena tak, aby umožnila obsluze manipulovat s různými typy palet, a to bezpečně a snadno. Díky vynikající viditelnosti přes stožár a intuitivnímu ovládání jej lze řídit s rukojetí ve vzpřímené poloze pro lepší manévrovatelnost ve stísněných prostorách.
-
Výška zdvihu až 4,75 metru
-
Rychlost jízdy až 6 km/h
-
Výborná viditelnost
-
Systém BT Powerdrive
-
Ovládání konečky prstů
-
Elektronický brzdový systém
-
Elektronická regulace otáček
-
Bezpečnost obsluhy
-
Úložné prostory
-
Automatické vypínání
-
Click-2-creep
-
Programovatelný výkon
-
Snadný přístup pro údržbu
-
Smart truck s telematickým hardwarem
-
Vestavěná nabíječka (add-on)
-
Sensilift (add-on)
-
Výklopná platforma operátora (add-on)
-
Hydraulický olej pro nízké teploty (add-on)
Stejně jako všechna vozíky Toyota jsou i vozíky BT Staxio vyrobeny podle výrobního systému Toyota, který zajišťuje nejvyšší úroveň kvality, odolnosti a spolehlivosti.
Parametry
| Značka | TOYOTA (BT) |
| Typ baterie | li-ion, olovo |
| Varianta | s plošinkou, bez plošinky |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 1200 kg |
| Vyložení těžiště | 600 mm |
| Hmotnost | 987 kg |
| Délka stroje bez vidlic | 784 mm |
| Šířka stroje | 770 mm |
| Šířka pracovní uličky | 2314 mm |
| Poloměr otáčení | 1360 mm |
| Výška zdvihu | 4755 mm |
| Rychlost pojezdu | 6 km/h |
Po-Pá: 07:00 - 14:00