Elektrický vysokozdvižný vozík BT Staxio SPE 200
-
2000 kg
-
4400 mm
-
6 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
-
Nejvýkonnější ve své třídě - díky rychlosti zdvihu/spouštění a plynulosti ovládání
-
BT POWERTRAK - automatická korekce přítlaku hnacího kola dle nákladu eliminuje prokluz
-
PIN klávesnice - nastavitelné parametry stroje jednotlivým řidičům, žádná ztráta klíčku
-
Servo řízení a výškově stavitelná rukojetˇ- menší potřebná síla na řízení
-
Sensilift - plynulý zdvih a spouštění vidlic pro jemnější manipulaci
Vozíky BT Staxio, vybavené stupačkou řidiče, jsou optimalizované pro velké přepravní vzdálenosti. Jsou rychlé, snadno ovladatelné a stabilní za všech podmínek. V kombinaci s velkými kapacitami baterie a systémem výměny baterie z boku pozvednou vozíky BT Staxio produktivitu.
-
Výšky zdvihu až 4,4 metru
-
Rychlost pojezdu až 6 km/h
-
Vynikající výhled
-
Systém BT Powerdrive
-
Optimized Truck Performance
-
Elektronické ovládání konečky prstů
-
Elektronické rekuperační brzdění (motorová brzda)
-
Elektronické řízení rychlosti
-
Bezpečnostní kolizní tlačítko
-
Odkládací prostory
-
Automatická parkovací brzda
-
Programovatelný výkon
-
Snadný přístup při údržbě
-
Sensilift
-
Chytrý vozík s hardware pro telematiku
Stejně jako všechny vozíky Toyota, jsou i vozíky BT Staxio konstruovány a vyráběny v souladu s principy výrobního systému Toyota TPS, který zajišťuje nejvyšší úrovně kvality, odolnosti a spolehlivosti.
Parametry
| Značka | TOYOTA (BT) |
| Typ baterie | li-ion, olovo |
| Varianta | s plošinkou |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 2000 kg |
| Vyložení těžiště | 600 mm |
| Hmotnost | 1691 kg |
| Délka stroje bez vidlic | 963 mm |
| Šířka stroje | 850 mm |
| Šířka přes vidlice | 575 mm |
| Šířka pracovní uličky | 2570 mm |
| Poloměr otáčení | 1581 mm |
| Výška zdvihu | 4400 mm |
| Rychlost pojezdu | 6 km/h |
Po-Pá: 07:00 - 14:00