Elektrický vysokozdvižný vozík BT Staxio SPE 120
-
1200 kg
-
4800 mm
-
8 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
-
Nejvýkonnější ve své třídě - díky rychlosti zdvihu/spouštění a plynulosti ovládání
-
BT POWERTRAK - automatická korekce přítlaku hnacího kola dle nákladu eliminuje prokluz
-
PIN klávesnice - nastavitelné parametry stroje jednotlivým řidičům, žádná ztráta klíčku
-
Servo řízení a výškově stavitelná rukojetˇ- menší potřebná síla na řízení
-
Sensilift - plynulý zdvih a spouštění vidlic pro jemnější manipulaci
Vozíky BT Staxio, vybavené stupačkou řidiče, jsou rychlé, snadno ovladatelné a stabilní za všech podmínek. Jsou optimalizované pro dlouhé přepravní vzdálenosti. V kombinaci s velkými kapacitami baterie a systémem výměny baterie z boku pozvednou vozíky BT Staxio vaši produktivitu.
- Výšky zdvihu až 4,8 metru
- Rychlost pojezdu až 8 km/h
- Vynikající výhled
- Systém BT Powerdrive
- Optimized Truck Performance
- Elektronické ovládání konečky prstů
- Elektronické rekuperační brzdění (motorová brzda)
- Elektronické řízení rychlosti
- Bezpečnostní kolizní tlačítko
- Odkládací prostory
- Automatická parkovací brzda
- Programovatelný výkon
- Snadný přístup při údržbě
- Sensilift
- Chytrý vozík s hardware pro telematiku
Stejně jako všechny vozíky Toyota, jsou i vozíky BT Staxio konstruovány a vyráběny v souladu s principy výrobního systému Toyota TPS, který zajišťuje nejvyšší úrovně kvality, odolnosti a spolehlivosti.
Parametry
| Značka | TOYOTA (BT) |
| Typ baterie | li-ion, olovo |
| Varianta | s plošinkou |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 1200 kg |
| Vyložení těžiště | 600 mm |
| Hmotnost | 1349 kg |
| Délka stroje bez vidlic | 887 mm |
| Šířka stroje | 790 mm |
| Šířka přes vidlice | 570 mm |
| Šířka pracovní uličky | 2541 mm |
| Poloměr otáčení | 1581 mm |
| Výška zdvihu | 4800 mm |
| Rychlost pojezdu | 8 km/h |
Po-Pá: 07:00 - 14:00