Čelní elektrický vysokozdvižný vozík EP EFL 353 X4
-
3500 kg
-
6000 mm
-
17 km/h
-
Li-ion
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
Parametry
| Značka | EP Equipment |
| Typ baterie | li-ion |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 3500 kg |
| Vyložení těžiště | 500 mm |
| Hmotnost | 5058 kg |
| Výška ochr. rámu | 2143 mm |
| Délka stroje bez vidlic | 2665 mm |
| Šířka stroje | 1228 mm |
| Šířka pracovní uličky | 4315 mm |
| Poloměr otáčení | 2428 mm |
| Počet kol | 4 ks |
| Výška zdvihu | 6000 mm |
| Rychlost | 17 km/h |