Spalovací vysokozdvižné vozíky Toyota

Řada vysokozdvižných vozíků Toyota s dieselovými a LPG motory je určena zejména pro venkovní použití a nabízí nosnosti od 1,5 do 8 tun. Čelní vysokozdvižné vozíky se spalovacími motory jsou vhodné pro lehkou, střední i vysoce náročnou manipulaci s materiálem. Vozíky jsou vybaveny unikátním systémem Toyota SAS, který snižuje provozní náklady a zvyšuje bezpečnost a komfort obsluhy. Spolehlivé průmyslové motory Toyota nabízejí dlouhodobou životnost a vysokou odolnost - díky vysokým výkonům i v nízkých otáčkách.

Bohužel i Toyota, stejně jako všichni ostatní výrobci manipulační techniky, musela opustit staré osvědčené 4-válcové atmosférické motory a tyto motory nahradit novými turbo motory s elektronicky řízeným vstřikem paliva, aby vyhověla přísné evropské normě Stage V, která letos vstoupila v platnost. Toto řešení vyžaduje další řídící jednotku s PDF filtrem a katalyzátorem SCR včetně močoviny, avšak tyto „bezemisní“ motory jsou 3-válcové.  

Pro úzké halové provozy nabízíme také spalovací vozíky s plnými obručovými koly​​​​​​​​​ s nosností od 2 do 7 tun s LPG pohonem.

Čelní vozíky se spalovacími motory do 3,5 t

Modely Toyota Tonero až do 3,5 tuny nabízejí stabilitu a produktivitu od lehkých až po náročné venkovní aplikace. Nízká hlučnost a vibrace spolu s širokou nabídkou kabin přispívají k vynikajícímu komfortu řidiče. Tyto rychlé a dobře ovladatelné modely jsou k dispozici s dieselovými nebo LPG motory.

Tonero 15-35
 • Nosnost 1,5 až 3,5 t
 • Standardní výšky zdvihu až 7 m
 • Toyota SAS (Systém aktivní stability)
 • Průmyslové dieselové a LPG motory Toyota

Více..


Čelní vozíky se spalovacími motory a hydrostatickou převodovkou

Modely Tonero až do 3,5 t jsou k dispozici také s hydrostatickou převodovkou, představující alternativu k měniči momentu. Hydrostatická převodovka (HST) usnadňuje manévrování a umožňuje rychlé změny směru, intenzívní akceleraci a brzdění motorem. Modely s měničem momentu jsou naproti tomu ideální pro dlouhé přepravní vzdálenosti a plynulost ovládání. Bohužel v této kategorii nové motory splňující novou evropskou normu Stage V, nestačí výkonově, takže výrobce nabízí zatím pouze řadu LPG. 
Tonero 15-35
 • Nosnost 1,5 až 3,5 t
 • Výška zdvihu až 7 m
 • Hydrostatická převodovka
 • Toyota SAS (Systém aktivní stability)
 • Průmyslové LPG motory Toyota

Více..


Velkotonážní čelní vozíky se spalovacími motory

Velkotonážní modely Tonero, konstruované pro intenzívní aplikace, jsou vybaveny odolným šasi a výkonnými motory Toyota, zaručujícími maximální výkon. Tyto spolehlivé vozíky jsou vybaveny dieselovými nebo LPG motory, které splňují emisní normu Stage V a snadno se udržují.

Tonero 35-80
 • Nosnost 3,5 až 8 t
 • Standardní výšky zdvihu až 6 m
 • Toyota SAS (Systém aktivní stability)
 • Průmyslové dieselové/LPG motory Toyota 

Více..

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.