HAKO CITYMASTER

1

Společnost Auto SAS s.r.o. nabízí také prostorově výhodné komunální stroje Hako Citymaster. Auto SAS s.r.o. je oficiální zástupce této značky v regionu Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Naším cílem je vždy poskytovat komplexní služby, zahrnující poradenství před nákupem, nabídku strojů, pevný i mobilní servis, technické prohlídky, pronájem a případně i výkup použité techniky.

Komunální vozidla HAKO Citymaster vynikají svým poměrem cena/výkon. Jedná se o moderní, ergonomicky optimalizované stroje se snadnou obsluhou. Snížený specifický půdní tlak nezatěžuje dlažbu a vozidla jsou šetrná k životnímu prostředí. Proto jsou vhodná pro využití v obcích a městech pro správu svěřených ploch - komunikací, pěších zón, parků, sportovišť apod.

Vozidla HAKO Citymaster jsou extrémně obratná především díky použití nového kloubového systému řízení. Svou konstrukcí vozidla Hako Citymaster umožňují zametání lehkého odpadu jako je spadané listí, papíry, nedopalky, plastové tácky, dózy od nápojů, běžný prach apod. Jsou tedy vhodná pro úklid center měst, pěších zón či menších areálů. Vynikají všestranností a robustní konstrukcí, příjemným designem a dlouhodobě nízkými náklady na provoz a údržbu. Díky těmto svým vlastnostem je ocení především obce a technické služby.

V případě, že nemáte zájem o nový stroj a stačil by Vám repasovaný, pak neváhejte a podívejte se do naší aktuální nabídky strojů skladem (BAZAR).

6

Citymaster 600

Hako Citymaster 600 je multifunkční stroj, který spojuje mnoho předností a funkcí v kompaktních rozměrech. Menší šířka a výborná ovladatelnost umožňuje použití i v nejstísněnějších místech. Univerzální nosič nářadí s rychloupínacím systémem a možností mnoha nástaveb je ideálním a hlavně ekonomickým řešením pro údržbu měst a obcí.

5

Citymaster 1250

Hako Citymaster 1250 je univerzální stroj, který je navržen především pro úzké a členité prostory, kde je zapotřebí velký výkon. Konstrukce stroje HAKO Citymaster 1250 umožňuje nejrůznější způsoby využití a aplikaci mnoha přídavných zařízení. Zejména v malých prostorech jsou velkou předností jeho obrysové rozměry a podvozek s odpruženým kloubovým mechanizmem, který zajišťuje vynikající obratnost stroje. Systém odpružení dovoluje stroji Hako Citymaster překonávat i větší nerovnosti (silniční obrubníky) a celkově zvyšuje bezpečnost jízdy po silnici. Jak je patrné již z názvu - HAKO Citymaster 1250 - stroj byl navržen speciálně pro údržbu měst a malých areálů. Velký důraz byl kladen na snadnou obsluhu a jednoduché ovládání.

Citymaster 1600

citymaster 1600

Profesionální čisticí stroj s rozmanitými pracovními možnostmi - to je Hako Citymaster 1600. Tento model je kombinací mnoha předností a funkcí, které jsou obvyklé pro větší čisticí stroje. Přesto si však uchovává povolenou celkovou hmotnost 3,5 t a může být tak schválen jako samojízdný pracovní stroj a řídit ho mohou i řidiči s oprávněním skupiny B.
Velký důraz byl kladen na ergonomické aspekty stroje a bezpečnost- prostorný a pohodlný pracovní prostor, vynikající výhled do okolí i na pracovní nástavby, nízká hladina hluku a integrovaný řídicí panel, díky kterému má operátor vše pod kontrolou.

CM1650_236

citymaster 1650

Hako Citymaster 1650 je profesionální kompaktní čisticí stroj s mnoha vylepšeními, který udává nové standardy ve třídě do 3,5 t. Jedná se o stroj s kloubovým řízením a trvalým pohonem všech kol, hydraulickým pohonem nástaveb a plně odpruženým podvozkem. Citymaster 1650 nabízí rozsáhlé inovace pro větší pracovní pohodlí, bezpečnost a efektivitu práce - bez ohledu na to, zda se používá výhradně jako kompaktní zametač nebo jako univerzální nosič nástaveb pro celoroční využití.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.