Sponzorujeme

Smetanova Litomyšl_logo
Festival Smetanova Litomyšl 

Festival Smetanova Litomyšl je druhým nejstarším hudebním festivalem v České republice, zároveň patří k největším pravidelným festivalům klasické hudby u nás. Jsme dlouholetým příznivcem a od roku 2019 jsme stříbrným mecenášem tohoto kulturního svátku v nedaleké Litomyšli.
Letos se opět v Litomyšli rozezní tóny klasické hudby a je opravdu z čeho vybírat - program zde.

 
Poláčkovo léto
Poláčkovo léto

Poláčkovo léto je divadelní festival pořádaný na počest rychnovského rodáka – spisovatele, novináře a humoristy Karla Poláčka. Tradičně se koná v Rychnově nad Kněžnou na přelomu června a července. Festival probíhá v netradičních prostorách města ajeho okolí. Součástí festivalu jsou také koncerty v rychnovských kostelích a synagoze. 

Ani letos festival nebude chybět - můžete vybírat z bohatého programu. Naším představením letos bude ŠPINARKA, 29.6.2023 od 19 h v Zámecké jízdárně v Rychnově nad Kněžnou. 
Pokud se rozhodnete pro návštěvu některého z představení, přejeme Vám bohatý kulturní zážitek...

2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | pauza Covid | 2022

 
PripravkaSK_Solnice
Fotbalová přípravka SK Solnice

Nejmladší fotbalový potěr z SK Solnice hraje v barvách Auto SAS. Jsme velmi hrdí na naše malé sportovce, kteří hájí naše barvy. Kluci se účastní řady turnajů ve své třídě a rozhodně se mezi ostatními týmy neztrácejí. Další Panenkové a Ronaldové jsou na startu. Dnes v přípravce, zítra v lize!

Od roku 2015 pořádáme spolu s SK Solnice turnaj o putovní pohár AUTOSAS CUP.

 
Pferda
Pferda z.ú.

Pferda pomáhá lidem s postižením žít běžným životem pomocí sociálních služeb a sociálních podniků na Rychnovsku a Náchodsku. Pomáhá lidem s handicapem získat pracovní dovednosti v pekárně nebo v kavárnách, je také provozovatelem úklidové firmy, která zaměstnává lidi s postižením. Nejnovějším projektem je pak projekt Samostatné bydlení. 
10. června 2023 se bude konat Pferdí pfestival!

 
Carmina
Rychnovský dětský sbor Carmina

Carmina není jen zájmový kroužek, ale systém, který poskytuje dětem hudební vzdělání. Některé děti profesně ovlivnil (úspěšné přijímací zkoušky na VŠ, konzervatoře, PF), jiným pomohl třeba jen k tomu, že si kdekoli a kdykoli budou moci s radostí a z plných plic zazpívat a nemusí se při tom červenat. Je to dobrá příležitost pro každého, kdo chce svůj volný čas trávit užitečným a krásným způsobem.

 
 
Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.