Pronájem čistící techniky

Hako_pronajem

malá čisticí technika a univerzální čisticí stroje hako

Dalším produktem, který společnost Auto SAS nabízí do nájmu, jsou stroje značky HAKO. Jedná se o úklidovou a čisticí techniku a jako autorizovaný dealer této značky nabízíme novou nebo repasovanou techniku. Nedílnou součástí nabídky je i pronájem celé řady výrobků malé čisticí techniky, která má všestranné využití jak uvnitř objektů, veřejných či průmyslových, tak i na venkovních prostranstvích měst, parků, sportovišť atd. Se stroji lze provádět různé operace.

S ohledem na velikost uklízené plochy doporučíme vhodný model odpovídající velikosti a výkonu.

Pro krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem zajistíme techniku s odpovídajícím servisem a splňující požadované technické parametry.

Pro každého zákazníka zpracujeme individuální nabídku dle jeho potřeb a požadavků. Z důvodu vytipování vhodné techniky na konkrétní velikost plochy a podmínky použití je třeba počítat s delší dodací lhůtou.

 male_cistici_Hako

AKCE na pronájem podlahového mycího stroje HAKO SCRUBMASTER B45CL

Pronajem_SweepmasterB45CL 

Univerzální stroje HAKO Citymaster

K pronájmu nabízíme repasované stroje Citymaster 1200 a Citymaster 1600 nebo nové stroje Citymaster 600, Citymaster 1250 či Citymaster 1600. Uvedené modely jsou na trhu úklidové a komunální techniky na samém vrcholu a svým výkonem překonávají představy provozovatele.

Díky své velikosti, manévrovatelnosti a možnosti překonávání terénních nerovností je jejich využití téměř neomezené. Dokáží nejen zametat a vysávat, ale s dalším příslušenstvím mohou odklízet sníh, ošetřovat posypem nebo udržovat travní plochy. Nájemné podmínky jsou obdobné jako u vozidel Multicar, a to jak v technické, tak i časové přípravě.

2

Cílem je nabídnout klientovi možnost využití špičkové techniky za předpokladu nízkých vstupních investic s pravidelnými měsíčními splátkami, servisem a možností odkoupení stroje po skončení pronájmu.

Na každý pronájem je uzavřena smlouva, kde jsou specifikovány všechny požadavky na stroj, práva a povinnosti pronajímatele a nájemce, případně je stanovena odkupní cena.

Pro pronájem jsou využívány stroje starší, repasované i nové, záleží pouze na přání zákazníka a jeho finančních možnostech. Nástavby jsou dodávány převážně nové.

Stroj je předán nájemci v rozmezí od 2 do 3 měsíců od uzavření smlouvy s ohledem na dodací lhůty požadované techniky.

Výhody pronájmu čisticí techniky HAKO:

  • odpovídající technika s možností autorizovaného servisu
  • možnost následného odkupu stroje po skončení doby pronájmu za výhodnou cenu

V současné době nabízíme také krátkodobý pronájem zametacího stroje Hako Citymaster 1200 pro jednorázové a krátkodobé úkoly, vč. dopravy a zaškolení obsluhy. Nově lze pronajmout na jednorázový úklid také Hako Citymaster 1600 s obsluhou.

ÚKLIDOVÉ STROJE K PRONÁJMU 

uklid_snehu 
stroje pro úklid sněhu
zametací stroje
zametací stroje
 zametaci stroje ruční
ruční zametací stroje
myci stroje sedící
mycí stroje
se sedící obsluhou
mycí stroje ruční
ruční mycí stroje

Zaujala Vás možnost pronájmu čisticího stroje? Kontaktujte nás:

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.