Cisterny a zkrápěcí lišty

M25 cisterna žlutá

Pro udržbu komunikací mimo zimní období jsou cisterny s vhodnými agregáty nejlepším řešením.

Využívají se pro mytí vozovek a přilehlých ploch. Slouží pro dovoz vody a zálivku. Je možné je využít také pro tlakové mytí a čištění zanesených kanalizací a vpustí.

Mohou byt zapojeny do systému zkrápění při zametání, nebo je můžete používat pro rosení vegetace a parků, pro zvýšení vlhkosti a zpříjemnění životního prostředí, zvláště pak v letních měsících.

Zároveň provádíme repase nástaveb a přídavných zařízení původních. U vozidel Multicar typu M25 montujeme také rozvody pro příslušné nástavby. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Nenajdete-li požadovanou nástavbu v naší aktuální nabídce, kontaktujte nás, jsme připraveni Vám nabídnout cisternu nebo zkrápěcí zařízení přesně podle Vašich potřeb. 


Cisternové nástavby pro komunální techniku Multicar, Hako a ostatní

Cisterny jsou dodávány v různých objemech v závislosti na nosnosti vozidla.

Objemy nádrží jsou odstupňovány od 500 do 3000 litrů. Tyto mají samostatné rámy ukotvené řetězovými spojkami na vozidle a je možné je doplnit vhodnými agregáty pro plnění požadovaných služeb.

Nejjednodušší jsou čerpadla elektrická s nížším výkonem, která slouží hlavně pro zkrápěni.

Čerpadla s hydromotorovým pohonem mohou dosahovat vysokých výkonů včetně nasávání vody a jejich využití je pak velmi široké.

Při odpovídajícím hydraulickém vybavení vozidla se množství dodávané vody pohybuje od 60 do 135 litrů za minutu. Po doplněni nádrže tlakovým agregátem je možné použít cisternu pro tlakové mytí s využitím různých trysek s tlakovou pistolí.

Mycí lišty v různých provedeních a rozměrech jsou vhodné hlavně pro mytí a čištění komunikací.

Dále je možné vybavit vozidlo různými speciálními nástavbami, které mohou sloužit pro prostorové rosení nebo zálivku jednotlivých rostlin, třeba i v nedostupných místech.

Pro odstaveni prázdných cisteren nebo cisteren s vodou jsou dodávány sady odstavných noh na kolečkách pro snadnější manipulaci.

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -
Image 6 -
Image 7 -
Image 8 -
Image 9 -
Image 10 -
Image 11 -
Image 12 -
Image 13 -
Image 14 -
Image 15 -
Image 16 -
Image 17 -
Image 18 -
Image 19 -
Image 20 -

Mrkněte se do naší aktuální nabídky, třeba objevíte právě to, co hledáte.


Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí, kontaktujte nás a my Vám pomůžeme:

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.