Společnost Auto SAS s.r.o.

1 

Společnost v roce 2013 oslavila 20 let své existence. Jméno Auto SAS je synonymem pro slova manipulační technika, vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky, užitková vozidla Multicar, čisticí stroje Hako, náhradní díly, kvalitní a rychlý servis, pronájem a mnohá další.

U nás dostanete vše pod jednou střechou - nové, použité i repasované stroje manipulační techniky jako jsou vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky, retraky, nízkozdvižné vozíky, užitková komunální vozidla značky Multicar, čisticí stroje Hako, náhradní díly na manipulační techniku, vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky, retraky, náhradní díly na vozidla Multicar a čisticí stroje Hako, naleznete zde kvalitní a rychlý servis.

Společnost provádí technické kontroly a je autorizovaným školicím střediskem pro výuku řízení motorových vozíků.

Vaši spokojenost je připraven zajistit tým zkušených pracovníků.

Naším zájmem je poskytovat úplný servis v oblasti manipulace s materiálem - od poradenství, přes výběr optimální techniky, možnosti financování, pronájmu nebo fullservisu, rychlého a kvalitního servisu, zaškolení obsluhy až po technické prohlídky a revize a dodávky náhradních dílů a doplňků vysokozdvižných vozíků.

S hrdostí se tak zařazujeme mezi ryze české soukromé firmy, které udržují a rozvíjejí řemeslnou dovednost českých rukou.

2

Kompletní nabídka společnosti

 13

Manipulační technika

 • nové čelní vysokozdvižné vozíky zn. TOYOTA včetně nejmodernějších technologických řešení jako je automatizace, správa flotily I-site, Lion-baterie  atd. 
 • použité a repasované čelní vysokozdvižné vozíky různých značek (např. Desta, Linde, Cesab, Still, Jungheinrich, Hyster, BT, Toyota atd.)
 • servis vysokozdvižných vozíků - pevný i mobilní
 • profesní náhradní díly a příslušenství pro čelní vysokozdvižné vozíky s možností nákupu v e-shopu na www.sasparts.cz
 • doplňky k vysokozdvižným vozíkům vhodné pro všechny typy a modely vozíků na www.doplnkyvzv.cz
 • ruční vysokozdvižné, nízkozdvižné a paletové vozíky zn. TOYOTA a BT
 • speciální manipulační technika zn. ARMANNI - společnost je autorizovaným zástupcem této značky na území České republiky
 • pronájem čelních vysokozdvižných vozíků, manipulační techniky a pracovních plošin
 
 12

Užitková komunální vozidla Multicar

19

Užitková komunální vozidla ISUZU

 
5

Čisticí technika Hako

 
6

Náhradní díly a příslušenství

Na veškerou výše uvedenou techniku můžete objednávat náhradní díly a příslušenství. Kvalifikovaný tým střediska SASPARTS je připraven poskytnout Vám veškeré informace, které potřebujete. Máte-li jasnou představu, který náhradní díl Vám chybí, využijte rychlý způsob elektronického objednání přímo na adrese SASPARTS nebo v našem e-shopu. Nejste-li si jistí, pak kontaktujte pracovníky střediska SASPARTS, kteří vytipují potřebný náhradní díl a doporučí kvalitní zboží - originální náhradní díly či alternativní náhrady podle Vaší cenové představy.

Nabízíme:
 • 900 tisíc katalogových čísel
 • až 30 tisíc položek skladem
 • náhradní díly na manipulační techniku - vysokozdvižné vozíky, retraky, boční vozíky a ruční manipulační techniku zn. TOYOTA, BT, CESAB, LINDE, STILL, JUNGHEINRICH, HYSTER, DESTA, BALKANCAR atd.
 • náhradní díly na komunální a čisticí techniku - vozidla MULTICAR a čisticí stroje HAKO
 • doplňkový sortiment: ložiska, gufera, klínové řemeny, elektro-výbavu, hydraulické prvky atd.
 • rychlá zásilková služba prostřednictvím spedičních společností nebo klasickou poštou


Díky přímé spolupráci s výrobními závody manipulační techniky po celé světě a s mnoha dodavateli aftermarketových dílů (tzn. dílů, které splňují standardy předepsané výrobcem, ale jsou produkovány jinými dodavateli) se řadíme k největším dodavatelům náhradních dílů v České republice a exportujeme do 24 zemí světa.

Výroba náhradních dílů

 • v neposlední řadě je středisko SASPARTS schopno navrhnout, vyrobit a dodat potřebný díl dle Vašich specifických požadavků.
 
7

Regenerace a servis průmyslových baterií

Baterie patří do kategorie nebezpečný odpad a jejich spotřeba meziročně neustále stoupá. Není nám lhostejný vliv na životní prostředí, proto jsme se o bateriích naučili vše a umíme správnou manipulací, ale i jejich regenerací prodloužit jejich životnost. Provádíme:

 • Montáže a demontáže akumulátorů na území celé České republiky
 • Profesionální servis průmyslových akumulátorů na území celé České republiky
 • Regenerace mechanicky nepoškozených akumulátorů na území celé České republiky
 • Demontáž a likvidace baterií a akumulátorů
 • Školení správné a bezpečné manipulace s průmyslovými akumulátory
 • Prodej speciálních zařízení na údržbu akumulátorových baterií
 • Prodej náhradních dílů a doplňků (usměrňovače, válečkové stojany pro výměnu apod.)
 • Prodej akumulátorů a příslušenství

Hlavní důraz klademe na prodloužení životnosti baterie
Na životnost baterie má vliv i správná manipulace a pravidelná údržba akumulátoru. Také příslušenství trakčních baterií může významným způsobem ovlivnit životnost baterie. Příslušenství i baterie můžete objednávat v našem e-shopu  nebo na tel. +420 777 700 604.

17

Pronájem

Poskytujeme na základě Vašich specifických potřeb i krátkodobý či dlouhodobý pronájem strojů: manipulační technika (vysokozdvižné vozíky různých nosností a zdvihu, motorové i elektrické), komunální vozidla Multicar, čisticí a zametací stroje Hako a v neposlední řadě též pracovní plošiny, kloubové i nůžkové.

18
14

Servis strojů

Na všechny stroje poskytujeme mobilní i pevný servis. Provádíme běžné opravy, pravidelný servis, ale také generální opravy, výměny vadných částí či repase. Zaměřujeme se na manipulační techniku - vysokozdvižné vozíky zn. CESAB, BT, Toyota, Armanni, Still, Linde, Hyster, Jungheinrich a další, komunální vozidla Multicar a čisticí a zametací stroje Hako.

Technické kontroly a revize LPG

Nabídku komplexních služeb pak doplňují technické kontroly vysokozdvižných vozíků, komunálních vozidel Multicar a čisticí techniky Hako a též revize LPG zařízení.

10

Školení řidičů motorových vozíků a obsluhy vysokozdvižných pracovních plošin

Jako akreditované středisko pro výuku řízení motorových vozíků nabízíme školení a přeškolení řidičů motorových vozíků, teorii i praktické jízdy, vystavujeme řidičské průkazy na motorové vozíky a oprávnění k obsluze pracovních plošin.

16

Doprava strojů


Zde si můžete stáhnout dokumenty a certifikáty naší firmy. Vše volně ke stažení.

Další důležité dokumenty naleznete zde.

Také každoročně pořádáme předváděcí dny Auto SAS, na nichž představujeme vše, co je nové či zajímavé v oboru manipulační a komunální techniky.
Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.