Zametací nástavby nejen pro Multicar

M26 Doka zametaci

Jsme pro čisté komunikace a životní prostředí!

Napomoci můžeme mnoha způsoby, ale zůstaňme v oboru komunální techniky.

Vozidla Multicar jako univerzální nosiče nástaveb jsou ideální i pro zametání a čištění ploch a komunikací.

Stačí pro to jediné - vybavit Vaše vozidlo vhodnou zametací nástavbou.

Existuje řada možností a my jsme tu proto, abychom Vám poradili a vybranou techniku dodali. 

V oblasti nových nástaveb a přídavných zařízení zastupujeme českého výrobce Simed.

Zároveň dodáváme použité nástavby, provádíme repase nástaveb a přídavných zařízení původních.

U vozidel Multicar typu M25 montujeme také rozvody pro příslušné nástavby. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Nenajdete-li požadovanou nástavbu v naší aktuální nabídce, kontaktujte nás, jsme připraveni Vám nabídnout zametací nástavby a výbavu přesně podle Vašich potřeb. 


Silniční zametač s nametací lopatou

Silniční zametač s nametací lopatou je určen pro letní údržbu vozovek, místních komunikací, chodníků a pěších zón. Silniční zametač je možné namontovat na vozidla Multicar, ale jeho možné využít i na vysokozdvižném vozíku nebo stavebním nakladači. Tento typ lze dovybavit přimetacím kartáčem a zkrápěcím zařízením.

Kapacita nametací lopaty je 200 l, předvolit je možné plovoucí polohu lopaty. Zametač je vybaven zkrápěcí lištou a může být opatřen přimetacím bočním kartáčem ovládaným z vozidla.

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -

Silniční zametač pro celoroční údržbu

Tento typ silničního zametače je určen jak pro zimní, tak i pro letní údržbu vozovek, místních komunikací, chodníků, pěších zón, parkovišť i sportovních či komerčních ploch. V zimním období slouží k odstraňování čerstvě napadlého sněhu do výše sněhové vrstvy 5 cm. V letním období lze využít k odmetání nečistot ve spolupráci s cisternovými nástavbami. Pracovní šířky kartáčů jsou od 1,3 m do 1,75 m. Hydraulické přetáčení – vpravo, vlevo.

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -

Silniční zametač TRILETY

Zametače TRILETY jsou vybaveny zásobníkem z nerez oceli o objemu 2,3 m3 (využitelný objem 1,95 m3) s možností vysokého vyklápění, samostatnou nerezavějící nádrží na vodu o objemu 400 l, zadní sací jednotkou a řídicím panelem umístěným v kabině vozidla. Šířka pracovního záběru činí 2000 mm. Šířku záběru lze zvýšit až na 2500 mm použitím předního přimetacího kartáče. Chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -

Zametací nástavby lze vhodně doplnit vodní nádrží nebo mycí lištou. Ani tato zařízení nechybí v nabídce Auto SAS. Dodáváme i náhradní kartáče pro všechny typy zametačů, zimní, letní i agresivní pro odolnější nečistoty.

Mrkněte se do naší aktuální nabídky, třeba objevíte právě to, co hledáte.


Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí, kontaktujte nás a my Vám pomůžeme:

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.