Manipulační technika Toyota/BT

Toyota
manipulační technika toyota/bt

Oficiálně zastupujeme zn. Toyota/BT v našem regionu. Potřebujete-li spolehlivý vysokozdvižný, nízkozdvižný nebo snad paletový či vychystávací vozík, pak jste tu správně. Nabízíme celou šíři sortimentu tohoto výrobce.

Nabízíme komplexní služby, tedy nejen dodávku nového stroje, ale také servisní služby, náhradní díly a příslušenství, pravidelné technické kontroly a školení obsluhy motorových vozíků.

Kromě nových strojů u nás můžete poptávat i stroje použité nebo repasované. Tyto stroje dodáváme po celé České republice.

Nemáte-li představu, jaký stroj by byl do Vašeho provozu ten nejlepší, rádi Vám poradíme. V oblasti manipulační techniky se pohybujeme již více než 25 let a nějaké zkušenosti tedy máme. Poradíme nejen s výběrem techniky, ale i s uspořádáním a vybavením hal regálovými systémy pro bezpečný a ekonomický provoz.

Nabídka strojů zn. Toyota/BT je široká a zahrnuje následující skupiny strojů.

Toyota nabídka

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli požadavkem na manipulační techniku. Budeme se Vám osobně věnovat. Těšíme se na Vás!

paletak
RUČNÍ PALETOVÉ VOZÍKY
nizkozdvih
NÍZKOZDVIŽNÉ VOZÍKY
zakladac
ZAKLADAČE ELEKTRICKÉ
1
VYCHYSTÁVACÍ VOZÍKY
retrak
RETRAKY
vzv_el
VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY ELEKTRICKÉ
vzv_spalovaci
VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY SPALOVACÍ
Vector C-série
VNA VOZÍKY
Toyota Optio N-serie
TAHAČE

Poptávat můžete také:

  • PŘÍPOJNÉ VOZÍKY
  • AUTOMATICKÉ SYSTÉMY
  • MANUÁLNÍ VOZÍKY
  • REGÁLOVÉ SYSTÉMY

Nakoukněte do naší aktuální nabídky, tyto stroje jsou skladem a k okamžitému odběru. Pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat:


Rychlý kontakt

Prodej strojů
Petr Vyčítal: 777 700 603 
Jan Voltr: 777 700 633

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Miloš Gajda: 777 700 605
David Reichl: 777 700 621

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.