Kód zboží: PS5355
Tahač MOVEX T 1000
-
Elektro
-
800 kN
-
1000 kg
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Rychlé dodání po celé České republice
Parametry
| Značka | MOVEXX |
| OBECNÉ CHARAKTERISTIKY | |
|---|---|
| Technický stav | Použitý |
| Stav mth/km | 30 |
| Rok výroby | 2016 |
| Pohon | Elektro |
| Tažná síla | 800 kN |
| Max. hmotnost taženého břemene | 1000 kg |
| Hmotnost | 43 kg |
| Celková délka | 925 mm |
| Šířka stroje | 438 mm |
| PNEU/KOLA | |
| Typ kola přední | se (superelastické) |
| BATERIE | |
| Typ baterie | Li-ion |
| Kapacita baterie | 36 Ah |
| Napětí baterie | 24 V |
| NABÍJEČ | |
| Typ nabíječe | Externí |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Výstupní napětí | 24 V |
Po-Pá: 07:00 - 14:00