Retrak BT RRE 160 HR

20.06.2019

Představujeme nového člena naší nájemní flotily.

Jedná se o retrak, jehož specifické vlastnosti umožňují jeho využití nejen v tradičním prostředí retraků, tedy interiérech, ale i ve venkovním prostředí.

Tento retrak si nyní můžete zapůjčit v našem středisku pronájmu S-RENT.

RRE160HR je možné použít v nejrůznějších aplikacích kombinujících vnitřní a venkovní použití.

Široké využití tedy nalezne například v segmentu hobby marketů a obchodů pro kutily, v zahradnictví a sadařství, mlékárenském průmyslu a na farmách, ve výrobě krmiv či pivovarnictví a nápojovovém průmyslu.

Tento typ lze využívat i na tradičních pracovištích retraků, kde ho lze ovšem využít v kombinovaných úlohách, například pro nakládku/vykládku přepravních vozidel a pro zakládání a vyzvedávání zboží jak v halách, tak venku.

Nyní si ho můžete zapůjčit dle platných podmínek pronájmu na tel. 777 700 612.

Technické parametry

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.