Ochrana osobních údajů (GDPR)

Dne 25. 5. 2018 vstoupilo v účinnost obecné nařízení o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

V této souvislosti Vás informujeme o způsobu zpracovávání některých osobních údajů, které jsou pro naši společnost potřebné. 

V rámci zpracování nakládáme s údaji naprosto zodpovědně, diskrétně a s maximální možnou mírou zabezpečení. Osobní údaje jsou tedy v absolutním bezpečí a není třeba se čehokoliv obávat.

Informace o jednotlivých zpracováních, přesná pravidla, kterými se při zpracovávání osobních údajů řídíme, jsou uvedena v příloze tohoto sdělení s ohledem na jednotlivá zpracování.

Příloha - informace o zpracování osobních údajů (1,39 MB)

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.