Výkup strojů

Vykup_stroju_toyota

Vlastníte manipulační techniku nebo komunální vozidla, která Vám jen zabírají místo nebo jsou z důvodu špatného technického stavu nepoužitelné?

Máme pro Vás řešení. Vykoupíme od Vás starší nepotřebnou techniku, vysokozdvižné vozíky, retraky všech nosností a všech typů, konstrukce a pohonu, komunální vozidla Multicar v různých modelových řadách - M25, M26, M30 - nebo čisticí stroje Hako. Zajímá nás každý kus bez ohledu na lokalitu. Naši nákupčí Vás rádi navštíví a daný stroj ocení dle jeho aktuálního technického stavu. Naložení a přepravu strojů realizujeme vlastním nákladním vozidlem.

Při výkupu nabízíme rychlé jednání a profesionální přístup.

Neváhejte nás kontaktovat s konkrétní nabídkou nebo telefonicky 777 700 606.


Jméno a příjmení:

E-Mail:

Telefon:
Text:
Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.