Předváděcí dny Auto SAS

 KONTAKT | HISTORIE

Tradiční předváděcí dny Auto SAS jsou pravidelnou každoroční akcí, na které si přijdou na své všichni - milovníci komunální i manipulační techniky.

    PD2019

Stále populární multikáry

Přehlídka modelů komunální techniky zn. Multicar od M25, přes M26, M27, Fumo až po nejnovější Multicar M31, Multicar M27 Compact a Multicar M29. Každý vystavený model je možné si nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. Multikáry jsou univerzální. Pro zajištění "univerzálnosti" je možné modely vybavit nástavbami pro jakékoli roční období - aktuálně kartáči pro zametání, mycími lištami a zkrápěcím zařízením pro čištění komunikací, nástavbami pro zalévání květin, čištění dopravních značek, sekacími nástavbami pro údržbu trávníků nebo příkopů, ale i kartáči pro zametání spadaného listí, pro zimní období sněhovými pluhy, sypači či zimními kartáči a frézami. Prohlédnout si lze nesené i tažené štěpkovače, kontejnerové nástavby pro svoz různých druhů odpadu, celoroční zametací kartáče, mycí lišty, frézy na pařezy, vysavače listí a hrubých nečistot atd. Je toho opravdu hodně. Na minulých Předváděcích dnech byl velký zájem o techniku pro zpracování dřevní hmoty zn. Laski, především o již jmenované vysavače hrubých nečistot, frézy na pařezy či štěpkovače. Novinkou na posledních předváděcích dnech byl štěpkovač Laski LS 160 PB na brzděném přívěsu, s novým motorem a ve žluté barvě.

I letos bylo možné si prohlédnout i vyzkoušet svahové sekačky Spider. V roce 2019 představil český výrobce svahových sekaček hned dvě novinky, které i u nás měly svou premiéru - nejnovější modely Spider X-LINER a Spider 3-RIDER.

Zabydlená novinka v nabídce - užitková vozidla ISUZU

Nedávno ještě novinka v sortimentu, letos již právoplatný člen. Můžeme čerpat již z realizovaných projektů. Zajímavý je třeba model ISUZU M21 do 3,5 t, který jsme dodali i v provedení se zesílenou nápravou a vyšší korbou pro potřeby sběrných dvorů a uhelných skladů. Vybírat je ale možné z celé šíře sortimentu ISUZU, tedy ze dvou sérií, série N s nosností od 3,5 do 9,5 t a série F s nosností vozidel od 11 do 14 t.

Hako Citymaster pro čisté prostředí

Obdobně univerzální jsou také čisticí stroje zn. Hako Citymaster - Citymaster 600, Citymaster 1250 či nejnovější modely Citymaster 1600 a největší Citymaster 2200. I tyto stroje lze vybavit příslušnou nástavbou pro jakoukoli roční dobu. Pro jaké účely je možné tyto stroje použít a jak snadná je příprava stroje či výměna nástavby Vám rádi předvedeme a vysvětlíme. Pro představu poslouží ale i krátká videa výrobce těchto univerzálních čisticích strojů:

Hako - to jsou ale i menší čisticí a mycí stroje, které je možné u nás objednat jak zcela nové, přímo od výrobce, nebo starší a repasované. V posledních letech je velmi oblíbený pronájem čisticích strojů. Středisko S-RENT je připraveno Vám nabídnout stroj přesně podle Vaší potřeby - volejte 777 700 612.

Všechny stroje na Předváděcích dnech jsou připravené také pro praktické vyzkoušení.

Manipulační technika TOYOTA

Jako oficiální dealer koncernu Toyota Material Handling Group (TMHG) jsme byli certifikováni dle systému ASEC. Díky certifikátu ASEC smíme směle nabízet celý sortiment zn. Toyota, včetně nejmodernějších technologických řešení, jako je I-Site. Zaměřujeme se na manipulaci s materiálem ve všech možných variantách - od nejjednodušší ruční manipulační techniky, jako jsou ruční paletové vozíky, zakladače, nízkozdvižné vozíky až po vysokozdvižné vozíky pro náročné provozy, elektrické i se spalovacím motorem

Velkému zájmu se těšily retraky a paletovací vozíky s polohováním a elektrickým pojezdem.

Vychystávací vozíky JX

jsou novinkou v sortimentu pro rok 2019. Jedná se o jednoduché bezvidlicové vychystávací vozíky s výškou vychystávání až 4880 mm. Jsou velmi intuitivní a speciálně konstruované pro využití ve skladech s úzkými uličkami a pro vyskladňování různorodého zboží menších rozměrů a hmotnosti, které nemusí být uskladněno na paletách. Jsou ideální pro vychystávání objednávek e-shopů, pro sklady, zásilkové obchody, maloobchod či prodejny autodílů.

Terénní vysokozdvižné vozíky Samuk

Terénní vysokozdvižné vozíky Samuk jsou již prověřené stroje a jsou výtečnou variantou pro manipulaci v náročném terénu. V nabídce nyní modely Samuk Compact 4x4 snosností 1,8, 2,5 a 3,5 t a Samuk 4x2 s nosností 1,8, 2,5, 3,5 a 5,0 t. 

Životní prostředí

Stále větší důraz je kladen na vliv techniky na životní prostředí - co nejnižší dopad, to je oč tu běží! V hledáčku našeho zájmu jsou tedy i alternativní pohony, využívání elektrické energie u manipulační techniky, a to i v té nejtěžší kategorii s nosností až 8 tun. Správná údržba trakčních akumulátorů a jejich hospodárné využití, pravidelné údržby, regenerace a repase, i to má nezanedbatelný vliv na kvalitu životního prostředí. Tipy pro Vás má v záloze S-bat. Asi nejvíce diskutovaným tématem poslední doby jsou li-ionové baterie a jejich přínos nejen pro životní prostředí, ale i pro ekonomiku provozu.

Náhradní díly a příslušenství

Nedílnou součástí zájmu všech, kdo provozují manipulační či komunální techniku, jsou náhradní díly. Radikálně jsme rozšířili kapacity skladů pro náhradní díly a příslušenství pro komunální a manipulační techniku různých značek (Multicar, Hako, CESAB, Desta, Linde, BT, Toyota, Hyster, Jungheinrich, Still atd.), abychom byli schopni uspokojit všechny požadavky klientů. Neustále pracujeme na zlepšení nákupního procesu a připravujeme také nový e-shop náhradních dílů.

Pronájem

Velmi oblíbenou službou je možnost pronájmu čisticí techniky Hako, vysokozdvižných vozíků a nejnověji vysokozdvižných pracovních plošin. Neustále modernizujeme a rozšiřujeme flotilu nájemních strojů. Od začátku roku se flotila opět rozrostla, a to nejen o vysokozdvižné vozíky zn. Toyota, ale též pracovní vysokozdvižné plošiny jak nůžkové, tak kloubové. Nyní si můžete vypůjčit i pracovní plošiny vhodné do terénu, a to s maximální pracovní výškou až 18 m.  Veškeré nájemní stroje jsou podrobovány pravidelným technickým prohlídkám a pokud se rozhodnete pro pronájem stroje na kratší i delší dobu, můžete si být jisti, že stroj je při předání v naprostém pořádku. Zajišťujeme také dopravu strojů do místa určení a zaškolení obsluhy. O dopravu se stará zcela nový traktor Zetor Major, tahač Volvo Truck a terénní Land Rover.

Pohoda

V neposlední řadě musíme jmenovat též příjemné posezení a povídání, nejen o tématech odborných. Již tradičně je pro Vás připravena naše malá restaurace, kterou má na povel léty prověřená firma Hostinec u Hubálků.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.