Servis baterií

Baterie
Nejnovější službou poskytovanou novým samostatným střediskem S-bat je servis a regenerace průmyslových akumulátorů, lidově baterií.

Služby S-bat jsou určeny všem uživatelům průmyslových akumulátorů - olověných, gelových, semi/trakčních i startovacích. Akumulátory se opotřebovávají, ztrácejí svou kapacitu, zatěžují naši peněženku a především životní prostředí.

Naším zájmem je zachovat životní prostředí v co nejlepším stavu i našim dětem. Proto je naší snahou podporovat udržitelný rozvoj a co nejmenší měrou zatěžovat životní prostředí.

Ze zkušenosti víme, že baterie vydrží mnohem déle, pokud jim věnujeme dostatečnou péči a prochází pravidelnou údržbou. Také lze většinu baterií s úspěchem regenerovat a vrátit je znovu do pracovního procesu a tak ještě prodloužit jejich životnost.

Naučili jsme se o provozu baterií vše, umíme s nimi manipulovat a umíme prodlužovat jejich životní cyklus. Pomůžeme i Vám a společně uděláme další krok ke zdravější planetě Zemi pro naše děti.

Chcete vědět víc? Menu Servis baterií je nabito informacemi o akumulátorech:

ÚdržbaServis | Regenerace | Repase | Výkup | Názvosloví | Rady a tipy

S-bat_auto

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.