NOVINKA - elektrický paletový vozík do úzkých prostor

02.02.2021

Představujeme novinku, kterou ocení především tam, kde se počítá každý centimetr pro bezproblémovou manipulaci v úzkých a stísněných prostorech.

Pokud manipulujete s materiálem ve výtazích, na korbách nákladních vozů, v kontejnerech, v úzkých uličkách skladů, prodejen nebo na pracovištích, kde je opravdu málo místa, pak oceníte výhody nových elektrických paletových vozíků SASPARTS PNE15/800.

Ruční paletový vozík SASPARTS PNE15 znáte již z naší loňské nabídky. Nyní nabízíme jeho variantu pro velmi stísněné prostory. Rozdíl nespočívá ve výkonu, ale v délce vidlic.

Díky kratším vidlicím je i poloměr otáčení menší a tím manipulace v úzkých prostorech snazší.

I tento model můžete použít pro přepravu a manipulaci s břemeny až do hmotnosti 1500 kg.

Ergonomická „chytrá” řídicí oj umožňuje využít řídicích funkcí i ve vertikální pozici, a to díky funkci pomalého chodu (”želva”), což oceníte právě ve velmi stísněných prostorách.

Řídicí oj je vybavena panelem pro zadání PIN přístupového kódu pro snížení rizika zneužití vozíku neoprávněnou osobou. Na LCD displeji, který je již v základní výbavě vozíku, můžete sledovat stav baterie, rychlostní mód, odpracované hodiny či případná chybová hlášení.

Pro ještě jednodušší přístup lze doobjednat RFID čipový přístup.

VYSOKÁ PRODUKTIVITA

Díky elektrickému pohonu je práce s tímto vozíkem mnohem snazší a především lehčí a zvládnou ji i osoby menšího vzrůstu a síly.
Za stejný čas bude obsluha schopna zvládnout více materiálu.

Vozíky PNE15 jsou vybaveny li-ionovou technologií pro vysokou operativní a energetickou účinnost, bateriemi 24V/36Ah. Stav baterie můžete sledovat na LCD displeji.

K nabíjení je možné využít nabíječ 12A s funkcí rychlonabíjení. Nabíjet baterii můžete přímo ve vozíku bez nutnosti vyjmutí baterie během provozní přestávky. V případě 3-směnného provozu je možné zajistit nepřetržitý provoz díky velmi snadné výměně baterie.

Více... | Prospekt ke stažení

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.