SASPARTS PNE 15/800

Kód zboží: PSN156
Nový stroj
Technický stav: nový
Pohon: elektro
Druh přenosu trakce: elektrický
Nosnost [kg]: 1500
Vyložení těžiště, c [mm]: 600
Délka nosných vidlic, l [mm]: 800
Hmotnost [kg]: 119
Zvedací zařízení: nízkozdvih
Výška zdvihu, h3 [mm]: 195
Stavební výška, h1 [mm]: 1160
Baterie: Li -ion technologie 24V/36Ah - jednoduchý výměnný systém!
Ovládání pojezdu: motýlkový přepínač na řídící ojce
Kolo hnací (průměr/materiál): vulkollan
Kolo vidlicové (provedení/materiál/průměr): jednoduché, vulkollan

Ruční paletový vozík SASPARTS PNE15/800 splňuje potřeby provozů jako jsou obchody a sklady, ale též nakládky a vykládky nákladních automobilů a kamionů. Je určen pro přepravu a manipulaci s břemeny až do hmotnosti 1500 kg.

Ergonomická „chytrá” řídicí oj umožňuje využít řídicích funkcí i ve vertikální pozici, a to díky funkci pomalého chodu (”želva”), což oceníte právě ve velmi stísněných prostorách. Výhodou je délka vidlic pouhých 800 mm, tedy i poloměr otáčení je výrazně menší než uběžných paletových vozíků.

Řídicí oj je vybavena panelem pro zadání PIN přístupového kódu pro snížení rizika zneužití vozíku neoprávněnou osobou. Na LCD displeji, který je již v základní výbavě vozíku, můžete sledovat stav baterie, rychlostní mód, odpracované hodiny či případná chybová hlášení.

Díky elektrickému pohonu je práce s tímto vozíkem mnohem snazší a především lehčí a zvládnou ji i osoby menšího vzrůstu a síly. Za stejný čas bude obsluha schopna zvládnout více materiálu.

Značka: SASPARTS
Pohon: elektro
Rok výroby: 2021
Dostupnost: skladem
Nosnost [kg]: 1500 kg
Výška zdvihu [mm]: 195 mm
Prodejní cena: 44 900,- Kčbez DPH
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.