VOLNÉ POZICE V AUTO SAS

11.09.2023

Chcete změnit něco ve svém životě?
Přidejte se k našemu týmu v některé z volných pozic!

Momentálně nabízíme tyto volné pozice:

Asistent/ka prodeje

Náplní práce bude zajištění hladkého administrativního chodu prodejního oddělní a zároveň podpora obchodních zástupců v terénu. Na denní bázi budete zodpovědná/ný za administrativní podporu prodeje, budete připravovat obchodní dokumentaci, komunikovat s obchodními zástupci, účetním oddělením firmy i zákazníky, budete zodpovídat dotazy a rozdělovat poptávky z webových stránek, zajišťovat dopravu pro zakoupené či prodané stroje, zajišťovat inzerci nabízených strojů v internetových katalozích a aktivně využívat náš interní systém SQL Ekonom a CRM.
Více...

DEALER JUNIOR - MANIPULAČNÍ TECHNIKA (NOVÉ - 2 volné pozice)

Náplní práce budou jednání v malých i velkých firmách, malé i velké projekty. Budete nabízet manipulační techniku o nosnosti několika set kilo až po několik tun. Budete řešit skladování, dopravu i logistiku. Náplní Vaší práce bude péče o stávající i nové zákazníky v přiděleném regionu, z počátku pod dohledem dealera seniora. Zkušenosti v oboru manipulační techniky a logistiky vítány.
Více...

PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ (trvá)

Náplní práce bude péče o stávající i nové zákazníky v oblasti náhradních dílů na komunální a manipulační techniku. Součástí práce je pomoc při vytipování vhodného náhradního dílu, tvorba cenových nabídek, objednávání dílů u dodavatelů, komunikace se zákazníky a servisními techniky. Orientace v technických výkresech a katalozích vítána.
Více...

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.