Servisbal Obaly z Dobrušky využívá I_Site a výškové zakládání

05.08.2019

Historické partnerství společností Servisbal Obaly s.r.o. a Auto SAS s.r.o. dostalo díky nástupu nového provozního ředitele nový impuls.

Petr Kulhavý upřednostňuje analytický přístup a snaží se posunout logistiku společnosti na úroveň, která odpovídá jejímu postavení a renomé v oblasti obalového průmyslu.

Společnost Auto SAS v tomto směru dokáže nabídnout širokou škálu nejmodernějších produktů a služeb, například správu flotily I_Site.

Petr Kulhavý se na výstupy ze systému I_Site těší:

"Abychom mohli dělat dobrá manažerská rozhodnutí, potřebujeme čísla a data a musíme být ochotní se z nich učit. Ve firmě je velmi kladně hodnoceno, že dokáži v předložených datech číst a zprostředkovat je i ostatním tak, aby pochopili jejich význam. Jaký z nich vyplývá prostor pro zlepšení.

Ve výrobě už podobné nástroje máme, teď je začneme používat i ve skladu. Komplexní pokrytí operací strojů i obsluhy za zvolené časové období, v rámci různých směn, různých dní. To nám umožní systém I-Site.

Kolik práce každý řidič odvede, kdy se začíná pracovat, jaké jsou přejezdy, jestli manipulaci nezorganizovat jinak, ve prospěch efektivity?"

Ve centru zájmu jsou tři základní operace:

  • vykládání a nakládání aut,
  • zaskladnění a vyskladnění,
  • bezpečnost a ochrana majetku.

Na základě dat z I-Site bude schopna společnost SERVISBAL uvažovat o změnách a budoucnosti skladu. Je třeba zvážit všechny návaznosti a logistické toky.

Budoucnost skladu spočívá v nahrazení rozsáhlé horizontální manipulace prováděné pomocí velkých čelních vozíků manipulací vertikální, tedy ve výškách a v nasazení retraků nebo systémových vozíků. Na přejezdy na dlouhé vzdálenosti by pak měly být nasazeny tahače nebo nízkozdvižné vozíky.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.