Půjčit si pracovní plošinu nebo VZV v Solnici není žádný problém!

18.07.2019

Půjčovna strojů S-RENT funguje celoročně.

Potřebujete natřít okap a trpíte na žebříku závratí?

Půjčte si vysokozdvižnou plošinu a natírejte bezpečně.

Středisko pronájmu S-RENT na základě informací o požadovaných technických požadavcích na stroj a v závislosti na podmínkách, v nichž má stroj pracovat, nabídne nejvhodnější model z široké nájemní flotily.

V nájemní flotile najdete celou řadu vysokozdvižných vozíků různých nosností a zdvihů, elektrických i se spalovacím motorem, vhodné do interiéru i náročných terénů, elektrické zakladače, retraky i vychystávací vozíky.

Pro práce ve výškách jsou v naší flotile samohybné vysokozdvižné pracovní plošiny nůžkové i kloubové s pracovní výškou až 18 m, s elektrickým či dieselovým pohonem, a plošiny sloupové i přívěsné, pro tažení za vozidlem.

Zapůjčit je možné i čisticí a zametací techniku zn. Hako, a to i se zimní výbavou - radlicí nebo zimním kartáčem či sněhovou frézou a sypačem. Pokud Vás zaujala možnost pronájmu úklidového stroje na celou zimní sezónu, je právě ten správný čas. Nabídka je z kapacitních důvodů omezená. Proto neváhejte a zajistěte si pronájem stroje na zimní sezónu 2019/2020 již dnes:

dispečink:    777 700 612

Pronajmout lze krátkodobě také vozidla Multicar M26.

Středisko S-RENT má k dispozici pro dopravu strojů do místa určení vlastní odpovídající techniku. Pro dopravu se využívají vozidla Volvo FE s možností podvalu Zrust a Volvo FM, do terénu pak traktor Zetor Major 80 či Land Rover Defender s vlekem.

V případě zájmu kontaktujte středisko pronájmu S-RENT na výše uvedeném telefonním čísle
nebo e-mail: pronajem(zavináč)autosas.cz a dohodněte si podmínky pronájmu.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.