Předváděcí dny Auto SAS jsou za námi

23.06.2023

Předváděcí dny Auto SAS 2023 jsou minulostí.

Děkujeme za návštěvu všem účastníkům!

Letos jsme nepotřebovali vytápění ani deštníky. Po oba dva dny, 21. a 22. června 2023 se na nás slunce smálo, někdy zpoza mraků, ale po celý den. Teplota byla vřelá, stejně jako naše nadšení a radost z osobního setkání.

Věříme, že každý z Vás dostal odpověď na všechny své otázky a získal spoustu nových informací a snad i dobrý pocit z příjemně stráveného času.

Děkujeme za účast, příjemné povídání a možnost Vás zase vidět.

Letos jsme připravili mnoho novinek, rádi jsme Vám představili již téměř kompletní řadu ENTRY WALKIES strojů, tedy elektrických paletových vozíků, ať již nízkozdvižných, vysokozdvižných, se zdvižnými či obkročnými podpěrnými rameny, s protizávažím a zatím jen virtuálně s monosloupem, který je stále ještě "na cestě".

Další novinkou byly li-ion vysokozdvižné vozíky EP - naše nová "zelená" řada.

V komunální sféře jsme zaplnili celý dvůr vozidly zn. ISUZU, Multicar, Hako s nástavbami i bez nich, seznámit jste se mohli s nejnovějšími modely štěpkovačů a drážkovačů, nechyběly ani nástavby - sněhové radlice, sypače, kontejnery atd.

Vyzkoušet jste si mohli novinku v naší nabídce - komunální elektromobil TPT ET CITY II ve varinatě "košovka" nebo 3-stranný sklápěč.

Stálicí v naší nabídce jsou nejmodernější technická řešení manipulační techniky zn. Toyota - retraky, elektrické vysokozdvižné i nízkozdvižné vozíky a zakladače, hodně zajímavá byla ukázka nového řešení pro bezpečnost manipulace s paletami - světelná signalizace zasunutí vidlic do palety.

Věříme, že každý si našel to "své", co ho zajímá a že se můžeme těšit na spolupráci a zase někdy na shledanou nejen na předváděcích dnech Auto SAS u nás v Solnici.

Přejeme krásné letní dny a zveme Vás k virtuální návštěvě a malému ohlédnutí za právě uplynulými Předváděcími dny Auto SAS 2023 v naší fotogalerii.

tým Auto SAS


Více o tradiční akci

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.