Nový el. paletový vozík F2

21.03.2023

Nejnovější model ručního paletového vozíku s li-ion pohonem F2 dokonale splňuje potřeby nejen každého maloobchodního skladu, prodejny, výroby, ale i nakládky a vykládky nákladních automobilů a kamionů.

Nejnovější model ručního paletového vozíku s li-ion pohonem F2 dokonale splňuje potřeby nejen každého maloobchodního skladu, prodejny, výroby, ale i nakládky a vykládky nákladních automobilů a kamionů.

Nový model elektrického paletového vozíku je určen pro přepravu a manipulaci s břemeny až do hmotnosti 1500 kg.


Je ideálním řešením do všech obchodů, supermarketů, skladů a výrobních hal, kde je třeba operativně manipulovat s břemeny.

Díky li-ion technologii je možné dobíjet baterii operativně kdykoliv je příležitost. Dobíjení je jednoduché a rychlé, baterii lze i velmi snadno z vozíku vyjmout a vyměnit.

Moderní design řídicí oje byl navržen s ohledem na vyšší komfort obsluhy. Ovládání oje je snazší díky využití celé dlaně namísto palců.

Pro řízení oje je možné využít rovnoměrně sílu celé dlaně, čímž se snižuje zátěž a namáhání rukou.

Manipulace i s plně naloženým vozíkem je velmi snadná a s elektrickým pohonem li-ion baterie ji zvládne naprosto každý.

Opěrná stabilizační kolečka jsou již v základní výbavě vozíku.

Líbí se Vám? Níže naleznete informační letáček a v případě zájmu si ho můžete objednat v našem e-shopu.Leták ke stažení

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.