NOVÝ E-SHOP BAGRPARTS.CZ

05.03.2021

Vlastníte minibagr nebo jiný malý zemní stroj?
Nyní můžete nakupovat díly pro svou techniku online...

A nejen pro minibagry, ale i pro další malé zemní a stavební stroje zn. Bobcat, JCB, Kubota, Takeuchi a mnoho dalších a do budoucna také pro manipulátory.

Nový e-shop BAGRPARTS.CZ s náhradními díly obsahuje produkty, o nichž si myslíme, že byste je pro svou techniku mohli potřebovat. Samozřejmě je jich jen zlomek, můžete hledat díl i na jinou značku techniky, než nabízíme, ale to je pouze proto, že sortiment e-shopu ještě není zdaleka hotov.

Bude záležet i na Vás, jak bude nový e-shop vypadat a jak široký bude jeho sortiment. Postupně budeme rozšiřovat svou nabídku o díly, příslušenství i značky, které budete poptávat.

Proto uvítáme Vaše telefonické či e-mailové dotazy a poptávky. Naši operátoři jsou připraveni Vám pomoci při výběru a nabídnou Vám řešení Vašeho konkrétního problému.

Do budoucna bychom chtěli rozšířit sortiment i o díly a příslušenství pro manipulátory. Pokud potřebujete díl právě na manipulátor, neváhejte nás kontaktovat. Již v tuto chvíli jsme schopni Vám nabídnout díl i v této produktové skupině. Jen ještě potřebujeme nějaký čas, abychom mohli rozšířit nabídku e-shopu i na tuto oblast.

Těšíme se na Vaše nákupy, Vaše dotazy i připomínky!

Tým BAGRPARTS


 WWW.BAGRPARTS.CZ

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.