Nabízíme práci!

14.06.2022

Nabízíme další pracovní příležitosti! Přijďte pracovat k nám! Momentálně nabízíme atraktivní pozici asistenta pronájmu, servisního technika pro pevný servis v Solnici, asistenta ekonoma, opraváře laku a klempíře v jednom a prodejce náhradních dílů. 
Zjistěte víc...

PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Náplní práce bude péče o stávající i nové zákazníky v oblasti náhradních dílů na manipulační a komunální techniku, případně na minibagry, malé zemní a stavební stroje a manipulátory. Součástí práce je pomoc při vytipování vhodného náhradního dílu, tvorba cenových nabídek, objednávání dílů u dodavatelů, komunikace se zákazníky a servisními techniky. Orientace v technických výkresech a katalozích vítána.
Více...

OPRAVÁŘ LAKU/KLEMPÍŘ

Náplní práce bude oprava karoserií a příprava povrchu strojů k opravě laku - broušení, čištění, svařování atd. Jedná se o vysokozdvižné vozíky, skladovou techniku, pracovní plošiny a komunální techniku (vozidla Multicar a čisticí stroje Hako).
Více...

SERVISNÍ TECHNIK SOLNICE

Náplní práce je servisní činnost v oblasti oprav manipulační techniky (vysokozdvižné vozíky, skladová technika, pracovní plošiny) a komunální techniky (vozidla Multicar a čisticí stroje Hako) pro středisko pevného servisu (práce v Solnici). Pozice je vhodná i pro absolventy odborných učilišť a středních škol technického nebo elektro zaměření. Zaučíme.
Více...

ASISTENT PRONÁJMU

Náplní práce je příprava strojů na pronájem (očista a běžná údržba) - vysokozdvižné vozíky, čisticí technika a pracovní plošiny.
Více...

ASISTENT ekonoma

Asistent/ka ekonoma a hlavní účetní bude pravou rukou celého ekonomického oddělení. Orientuje se v podvojném účetnictví, daňové evidenci, provádí administrativní a kontrolní činnosti.
Více...


Co u nás opravdu nenajdete:

  • práci v noci
  • 3-směnný provoz
  • neosobní přístup
  • krátkodobý pracovní poměr 
  • nejasné pracovní a platové podmínky

Se zaslanými údaji bude zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

Myslíte si, že jste právě Vy ta správná osoba pro tuto pozici? V tom případě neváhejte a zašlete nám motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem a doklady o dosaženém vzdělání na adresu:

Auto SAS s.r.o.
Rychnovská 577
517 01 Solnice

E-mail: eko@autosas.cz
Tel.: 777 700 611

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.