Poláčkovo léto 2018

Poláčkovo léto

Tradičně podporujeme rychnovský divadelní festival "Poláčkovo léto". Jsme jeho stálými fanoušky a výběr z představení českých divadelních scén i hudebního nebe je opravdu široký. Každý si najde své favority.

Z bohatého programu jsme vyvolili to jedno jediné - naše - představení. V roce 2018 to je tragikomedie o stárnutí, lásce a optimismu v podání Klicperova divadla Hradec Králové z pera slavného maďarského dramatika Istvána Örkényho KOČIČÍ HRA, hlavní role Pavla Tomicová, režie Tereza Karpianus. 

Poláčkovo léto - 27. června 2018 v 19 h Zámecká jízdárna, Rychnov n.Kn. - opět v barvách Auto SAS. I pro tento večer jsme připravili malé překvapení. Hostesky v tradičních tričkách s logem Auto SAS rozdávaly osvěžení - kočičí jazýčky ke Kočičí hře.

Opět skvělé představení a velká chvála herečkám a hercům, tentokrát Klicperova divadla Hradec Králové! 

Již teď se těšíme na další, tentokrát již 26. ročník.

Vybíráme z oficiálních fotografií zveřejněných na www.polackovoleto.eu.


Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -
Image 6 -
Image 7 -
Image 8 -
Image 9 -
Image 10 -
Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.