Hako Citymaster 1600

CM1600_350

je univerzální stroj, který je navržen speciálně pro komunální sféru.

Hako Citymaster 1600 je čisticí stroj s kloubovým řízením i multifunkční nosič nástaveb typu "vše v jednom".

Vozidlo spadá do třídy do 3,5 t, mohou ho tedy obsluhovat osoby s řidičským oprávněním skupiny B.

Vede si stejně dobře na silnicích jako na stezkách pro pěší a zatravněných plochách. Nízká hladina hluku umožňuje stroj používat v klidových zónách.

S rychlovýměnným systémem ho lze přizpůsobit mnoha účelům použití. Obsluha je schopna rychle a jednoduše, bez použití jakýchkoli nástrojů, vyměnit příslušenství a tedy přizpůsobit stroj novému účelu.

Ze zametacího stroje může být sekačka, mulčovač, mycí stroj, sněžný pluh, fréza nebo sypač. Nabízíme celou řadu možných nástaveb pro různé možnosti použití.

Hako Citymaster 1600 charakterizuje mimořádně nízká spotřeba a nízké hodnoty emisí, což předurčuje použití stroje ve městech, rezidenčních čtvrtích či parcích.

Video   |  Prospekt (5,16 MB)Zajímá Vás tento stroj? Kontaktujte nás:

Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.