Poláčkovo léto 2015

Poláčkovo léto

Tradičně podporujeme rychnovský divadelní festival "Poláčkovo léto". Jsme jeho stálými fanoušky a výběr z představení českých divadelních scén i hudebního nebe je opravdu široký. Každý si najde své favority.

Každoročně vybíráme z programu jedno jediné - naše - představení. Tentokrát naše volba padla na hudební komedii MUŽI V OFFSIDU v režii Ondřeje Havelky a v podání Městského divadla Mladá Boleslav.

Sedmička je šťastné číslo a sedmý den Poláčkova léta přišlo na řadu "naše" představení.

Komedie z pera rychnovského rodáka, spisovatele a humoristy Karla Poláčka nezklamala - celý sál se výborně bavil.

K fotbalovému duchu přispěla i trička, kterými jsme vybavili personál divadla. Fotbalová jedenáctka pod vedením výtečného kouče pana PhDr. Jana Tydlitáta (který zde, na prknech, která znamenají svět, obdržel nové přízvisko Tydlimáma), byla přichystána přispět svou pomocí divadelní Viktorce Žižkov v případě potřeby.

Již teď se těšíme na další, tentokrát již 23. ročník.

Vybíráme z fotografií pořízených p. Jiřím Novotným - více na www.polackovoleto.cz.


Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -
Image 6 -
Image 7 -
Image 8 -
Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.