Multicar - výkup

Multicar_vykup

Výkup vozidel Multicar

Vlastníte komunální techniku značky Multicar a chcete ji za výhodnou cenu prodat? Využijte naši nabídku na výkup vozidel za hotové, či výkup vozidla protiúčtem.

Nabídněte nám použitá vozidla Multicar M25, M26, M27, Tremo, Fumo a jejich příslušenství - navštívíme Vás po celé ČR. Vykoupíme vozidla různých typů a nosností v dobrém i horším technickém stavu, s TP i bez.

Dohodnutou částku za vozidlo Vám vyplatíme v hotovosti nebo bankovním převodem. Po uhrazení ceny si vozidlo sami odvezeme a samozřejmě vyřídíme veškeré formality s prodejem spojené.

Při výkupu vozidel Multicar nabízíme rychlé jednání a profesionální přístup.

Neváhejte nás kontaktovat s konkrétní nabídkou na e-mail: pavel.srdinko@autosas.cz, nebo telefonicky 777 700 606.


Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.