Manipulační technika

vysokozdvižné vozíky a skladová technika

Společnost Auto SAS s.r.o. působí v oblasti prodeje nových i použitých vysokozdvižných vozíků a nejrůznější skladové techniky již více než 20 let. Sháníte-li novou manipulační techniku, pak u nás naleznete širokou nabídku vysokozdvižných vozíků od nosnosti 0,8 až 8,5 t - elektrické tříkolové i čtyřkolové vysokozdvižné vozíky, hydrodynamické i hydrostatické motorové vozíky s pohonem Diesel/LPG a veškerou skladovou manipulační techniku včetně speciální manipulační techniky, na kterou se zaměřuje rodinná italská firma Armanni pro manipulací sudů, cívek, tyčí apod. Auto SAS působí jako oficiální dodavatel zn. Armanni do České republiky.

Nabídka zahrnuje také použitou manipulační techniku různých zn. jako je Linde, Still, Jungheinrich, Toyota, BT, CESAB, Yale a další. Technika je vždy v dobrém technickém stavu. Společnost disponuje zcela novým servisním zázemím a skladem náhradních dílů.

K dispozici je i půjčovna manipulační techniky a školicí středisko pro vzdělávání řidičů motorových vozíků.  

  skladova_236

Skladová technika 

to jsou ručně vedené vysokozdvižné vozíky, nízkozdvižné vozíky, retraky, paletové vozíky a speciální manipulační technika.

V široké nabídce jistě naleznete model podle svých představ, požadavků a možností.

  vzv_236

Čelní vysokozdvižné vozíky 

různých nosností, typů i druhů pohonu. V naší nabídce naleznete vysokozdvižné vozíky 3-kolové a 4-kolové s elektrickým pohonem, vysokozdvižné vozíky s LPG pohonem nebo dieselové vysokozdvižné vozíky ve variantě hydrostatické či hydrodynamické.
 
  ostatni_vzv_236

Použitá manipulační technika

Již více než 20 let nabízíme použitou techniku z dílen známých výrobců jako je Linde, Toyota, BT, CESAB, Jungheinrich, Still, Yale, Hyster, Desta a dalších. Na základě úzké spolupráce s klienty jsme schopni zajistit potřebnou techniku a dovybavit ji přesně na míru Vašim potřebám.
Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.