Multicar M29

M29_gen

je kompaktní multifunkční stroj pro použití po 365 dní v roce - pro zametání, sekání, vysávání listí či zimní údržbu. Vše v jednom malém kompaktním stroji s neuvěřitelnými manipulačními vlastnostmi.

Jedná se o nástupce známé Multicar TREMO, nyní ještě lepší, komfortnější a výhodnější. Jde o hydrostatický úzkorozchodný nosič nástaveb vybavený prosklenou vytápěnou kabinou, která umožňuje vynikající výhled do okolí i na pracovní nástavby.

Stroj může být vybaven upínací deskou pro těžší nástavby jako je ramenová sekačka, sněhová fréza apod. nebo trojúhelníkem pro zametací nástavby, sekačky apod. Celková přípustná hmotnost tohoto stroje je nyní 6 t.

Novinkou je nový typ náprav a rámu, což umožnilo zvýšit užitnou hmotnost stroje o 500 až 700 kg dle výbavy vozidla.

Díky těmto úpravám může pracovat déle a je tedy ekonomičtější než jeho předchůdce. Vyšší je i možné zatížení náprav, takže je lze použít těžší nástavby.

Díky novému rámu je možné stroj snáze zvednout a provést výměnu kol či nasadit sněhové řetězy.

Je vybaven výkonným 4-válcovým motorem odpovídajícím Euro 6, při nižších otáčkách je vyšší krouticí moment, tedy vozidlo je schopné vyvinout větší sílu. Je tišší a nyní vyráběn stavebnicovým systémem, tj. je možné pořídit základní vozidlo a vybavit přesně podle požadavků a přání.

V současnosti je možné ho dodávat v 8 různých variantách výbavy.

Je vybaveno letním svícením, spolehlivými kotoučovými brzdami na všech 4 kolech a revoluční hydrostatickou ABS.

Prospekt Multicar M29 (6,77 MB)


Máte otázky? Zaujal Vás tento model? Kontaktujte nás:

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.