Multicar M27Compact

Multicar M27Compact

Komunální vozidlo Multicar M27Compact je zcela novým modelem představeným v červenci 2017.

Multicar M27Compact v sobě spojuje silný výkon a flexibilitu multifunkčního nosiče nástaveb a transportéru s komfortem a spolehlivostí užitkového vozidla.

Je vybaven pětistupňovou převodovkou, servořízením a na přání také klimatizací.

Nová multikára je nabízena ve zcela nové standardní barvě - moderní šedé. Kromě té samozřejmě zůstávají standardní oranžová či bílá nebo jakákoli jiná barva dle vzorníku za příplatek.

Se svou šířkou 1,63 m se vejde všude tam, kde běžné nákladní vozy neprojedou, a jako možný nosič nástaveb je použitelný po celý rok pro všechny možné varianty použití.

Multikára je vybavena motorem o výkonu 55 kW (75 PS) a její celková hmotnost nepřesáhne 3,5 t. Jako taková tedy splňuje požadavky pro samojízdný pracovní stroj, tedy ji mohou řídit i řidiči s řidičským oprávněním skupiny B.

Je možné ji dodat i ve variantě 4,5 t, ovšem pak je nutný řidičský průkaz na nákladní vozidlo (BE).

Může být jednoduše a především rychle přestavěna ze spolehlivého transportéru s užitečným zatížením vyšším než 1 t na mnohostranný nosič nástaveb s elektrickým a hydraulickým pohonem.

Komfortní kabina pro dvoučlennou posádku v provedení space-frame s tónovaným panoramatickým čelním sklem, průhledy v bočních dveřích a tudíž perfektním výhledem do okolí i na pracovní nástavby je zárukou bezpečného použití.

V současné době je dostupná pouze s krátkým rozvorem. Na přední nápravě jsou kola zavěšena nezávisle, což je zárukou vyšší stability a bezpečnosti, zadní náprava je pevná.

Vozidlo je vybaveno ABS a nově také kotoučovými brzdami.  

 Prospekt Multicar M27Compact (5,45 MB)


Máte otázky? Zaujal Vás tento model? Kontaktujte nás:

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.