Hako Citymaster 600

CM600_gen

Hako Citymaster 600

je nejnovější zástupce univerzálních komunálních strojů, který je navržen speciálně i pro ta nejužší místa.

Konstrukce stroje HAKO Citymaster 600 s novým rychloupínacím systémem umožňuje využít jeden stroj pro nejrůznější aplikace za pomoci mnoha přídavných zařízení.

Díky robustní konstrukci a snadné údržbě je Hako Citymaster velmi ekonomickým řešením. Investice do tohoto stroje se rozhodně vyplatí.

Parametry hovoří za vše - nízká spotřeba paliva, nižší úroveň otáček, snížené emise škodlivin a nižší hlučnost. Použitý druh pohonu zajišťuje nejnižší možnou spotřebu paliva a optimální výkon ve třech pracovních režimech - ECO, Standard, MAX. Režim ECO poskytuje 85% celkového výkonu nástavbám, což je dostatek pro většinu údržbových činností.

Hako Citymaster 600 je dostatečně rychlý, aby se sám přepravil na příslušné místo, na opravdu velké vzdálenosti je, díky své velikosti, uzpůsoben pro přepravu na přívěsu.

Další výhodou je jistě univerzální hliníkový zásobník, který může být využit jak pro zametání, tak pro sekání trávy, ale i jako nádrž na vodu.

Konstrukce čisticího stroje Citymaster 600 je tvořena pro svého uživatele na míru. Vše má své místo, vše je snadno dosažitelné a v zorném poli. Na komfort a jednoduchost obsluhy byl při konstrukci vozidla kladen velký důraz.

Velkorysé prosklení bezpečnostní kabiny je zárukou dobrého výhledu na všechny oblasti pracovního prostoru. Díky jednoručnímu ovládání v loketní opěrce pohodlného sedadla, nastavitelnému displeji o datech vozidla, volitelnému monitoru pro couvání a nižší hladině hluku se řidič může s pocitem dokonalého bezpečí plně koncentrovat na svou práci. Výkonné topení a volitelná klimatizace zajišťují plný komfort v každém ročním období. Dvoje plnohodnotné dveře umožňují bezpečné vystupování na obě strany vozidla.

CM600_vybava

1. Přední trojúhelník a výměnný systém sacího potrubí pro univerzální používání a jednoduchou výměnu nástaveb. Díky výměnnému adaptéru nového typu pro sací hubici a zásobník na trávu zůstává sací potrubí stále ve vozidle. Proto je možné provést přestavbu vozidla pro jiné účely velmi rychle.

2. Rám pro nástavbu na záď vozidla pro sypač, tažné zařízení nebo protizávaží.

3. Systém nástaveb na záď vozidla - inovativní a bezpečný systém rychloupínací spojky a vozíku pro extrémně rychlou výměnu nástaveb.

Video | Prospekt Hako Citymaster 600 (807 kB) 


Zajímá Vás tento stroj? Kontaktujte nás:

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.