Armanni Delta CP AC-evo

DELTA CP AC-EVO

DeltaAC

je elektrický ručně vedený vysokozdvižný vozík s protizávažím a naklápěcím zvedacím zařízením. Tato ojedinělá konstrukce umožňuje způsob manipulace s břemenem shodný jako u čelních vozíků. Při manipulaci lze dojíždět až přímo k zakládacímu místu v regálových systémech, aniž by Vás omezovala opěrná podpůrná ramena. Zároveň je možné nakládat a skládat zboží přímo z ložné plochy nákladních automobilů. Vozík je navržený a postavený pro vynikající výkon i při vysokých výškách zdvihu. DELTA CP nabízí vysokou efektivitu skladování bez jakéhokoliv úsilí operátora a to díky použití posilovače řízení a optimální poloze protizávaží.

Trakce/zvedání: 

elektrické/elektrické

Výhody:
  • Hydraulicky poháněné naklápění stožáru udržuje rovnováhu a pozici nákladu ve všech manipulačních situacích.
  • Posilovač řízení (ve standardní výbavě u všech vozíků mimo těch s nosností 600 kg) je důvodem, proč je DELTA CP AC-evo ideálním řešením pro manipulaci s břemeny ve stísněných prostorách. AC technologie řízení zajišťuje maximální citlivost při rozjíždění a brzdění vozíku.
  • Chybějící přední opěrná podpůrná ramena umožňují dojezd až přímo k zakládacímu místu v regálových systémech či nakládat a vykládat zboží přímo z ložné plochy nákladních automobilů.
  • Stavitelné vidlice z vysoce pevné oceli umožňují manipulaci i s nestandardními paletami různých rozměrů či kontejnery.
  • Větší kapacita baterie omezuje prostoje z důvodu častého dobíjení
  • Jednoduché řízení, které zvládne každý pracovník. Není třeba speciálního zaškolení.

Prospekt v angličtině (236 kB)
Video

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -

Zajímá Vás tento stroj? Kontaktujte nás:
Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 606
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 622contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.