Armanni Delta CP AC-evo

DELTA CP AC-EVO

DeltaAC

je elektrický ručně vedený vysokozdvižný vozík s protizávažím a naklápěcím zvedacím zařízením. Tato ojedinělá konstrukce umožňuje způsob manipulace s břemenem shodný jako u čelních vozíků. Při manipulaci lze dojíždět až přímo k zakládacímu místu v regálových systémech, aniž by Vás omezovala opěrná podpůrná ramena. Zároveň je možné nakládat a skládat zboží přímo z ložné plochy nákladních automobilů. Vozík je navržený a postavený pro vynikající výkon i při vysokých výškách zdvihu. DELTA CP nabízí vysokou efektivitu skladování bez jakéhokoliv úsilí operátora a to díky použití posilovače řízení a optimální poloze protizávaží.

Trakce/zvedání: 

elektrické/elektrické

Výhody:
  • Hydraulicky poháněné naklápění stožáru udržuje rovnováhu a pozici nákladu ve všech manipulačních situacích.
  • Posilovač řízení (ve standardní výbavě u všech vozíků mimo těch s nosností 600 kg) je důvodem, proč je DELTA CP AC-evo ideálním řešením pro manipulaci s břemeny ve stísněných prostorách. AC technologie řízení zajišťuje maximální citlivost při rozjíždění a brzdění vozíku.
  • Chybějící přední opěrná podpůrná ramena umožňují dojezd až přímo k zakládacímu místu v regálových systémech či nakládat a vykládat zboží přímo z ložné plochy nákladních automobilů.
  • Stavitelné vidlice z vysoce pevné oceli umožňují manipulaci i s nestandardními paletami různých rozměrů či kontejnery.
  • Větší kapacita baterie omezuje prostoje z důvodu častého dobíjení
  • Jednoduché řízení, které zvládne každý pracovník. Není třeba speciálního zaškolení.

Prospekt v angličtině (236 kB)
Video

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -

Máte otázky? Zaujal Vás tento model? Kontaktujte nás:

Jméno a příjmení:

E-Mail:

Telefon:
Text:
Rychlý kontakt

Prodej strojů
Petr Vyčítal: 777 700 603 
Jan Voltr: 777 700 633

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Miloš Gajda: 777 700 605
David Reichl: 777 700 621 

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.