Pronájem pracovních plošin

Důležitým sortimentem půjčovny Auto SAS jsou samohybné vysokozdvižné pracovní plošiny. Každý z nás se občas setkal s potřebou práce ve výškách a řešil problém jak, a navíc bezpečně, pracovat ve výškách. Mít ve svém majetku svou vlastní vysokozdvižnou plošinu se ve většině případů nevyplatí. Nepoužíváte-li ji pro své podnikání denně, máme pro Vás řešení - PRONÁJEM.

Většinou se pracovní vysokozdvižné plošiny pronajímají na krátkou dobu zpravidla od jednoho do několika kalendářních dnů, nicméně v případě potřeby i zde existuje možnost dlouhodobého pronájmu v režimu full-servisu. Pojem „full-servis" znamená, že zákazník platí měsíční přesně stanovený paušální poplatek a má k dispozici po stanovenou dobu stroj dle stanovených požadavků včetně kompletního servisu.

1
K pronájmu nabízíme plošiny:
  • nůžkové
  • kloubové
  • přívěsné

mající pohon:
  • elektrický nebo
  • dieselový

pro prostředí:
  • terénní 
  • venkovní
  • vnitřní

Veškeré plošiny jsou ve výborném technickém stavu a jsou podrobovány pravidelným prohlídkám. Po dohodě je možné řešit dopravu plošiny na místo určení.

pracovni_plosiny

Kloubové pracovní plošiny

Kloubové pracovní plošiny s vlastním pohonem jsou ideální pro práci v úzkých prostorách výrobních, skladovacích a prodejních hal, kde je často nutné použít i stranový dosah. Tyto plošiny s malou průjezdnou šířkou mohou pojíždět ve výškách do 10 m s maximální zátěží, a to i v plném bočním vyložení. Kombinace kloubových ramen s teleskopem nabízí při minimálních rozměrech podvozku vysokou variabilitu při práci nad a mezi technologiemi. Zařízení lze obsluhovat z koše i ze země.

plosiny_teren_kloub_390

terénní Kloubové pracovní plošiny

Terénní pracovní plošiny jsou vybavené pěnou plněnými koly s výrazným vzorkem a jsou dieselové. Lze je s výhodou použít v těžších terénech - na stavbách, na nezpevněných plochách apod.
pracovni_plosiny_nuzk

Nůžkové pracovní plošiny

Nůžkové pracovní plošiny jsou vhodné pro práce na pevných nosných podkladech, například vnitřky objektů, betonové, asfaltové a vydlážděné plochy se sklonem do 3°. Zařízení mohou pojíždět i v pracovních výškách a signalizují nebezpečný náklon. U všech zařízení lze zvětšit pochozí plochu o tzv. prodloužení. Takto zvětšené rozměrné koše umožňují provádět práce i většímu počtu pracovníků. Pracovní výška 10 až 16 m.

Pohon zařízení: aku. Po 6 až 10 pracovních hodinách je nutné akumulátory nabít vestavěnou nabíječkou. Minimální nepřetržitá doba nabíjení je 8 hodin.

plosiny_teren_nuzky_390

Terénní nůžkové pracovní plošiny

Také nůžkové pracovní plošiny jsou k dispozici v provedení vhodném do terénu - s pěnou plněnými koly s výrazným vzorkem, s pohonem na všechna 4 kola a dieselovým motorem. Můžete je využít na nezpevněném terénu, na stavbách, při montážích a opravách mostních konstrukcí apod.pracovni_plosiny_prives

PŘÍVĚSNÉ PRACOVNÍ PLOŠINY

Velkou výhodou pro zákazníka je možnost připojení plošiny za jiné vozidlo pro odtažení na místo určení. Doporučujeme však vždy konzultovat s dispečinkem typ a další parametry vozidla určeného k tažení pracovní plošiny.Pronájem - vhodné řešení za nízké náklady!

Obecné podmínky pronájmu ke stažení  (120 kB)

Níže uvádíme pouze modely strojů, jejichž pronájem provozujeme. Některé modely jsou zastoupeny i více kusy, flotila je tedy hodně široká a je z čeho vybírat. Vždy se snažíme vyjít vstříc a poskytnout stroj přesně podle Vašich potřeb. Neváhejte nás kontaktovat na tel. 777 700 612 nebo e-mailu: pronajem(at)autosas.cz.VYSOKOZDVIŽNÉ PRACOVNÍ PLOŠINY

Plošiny sloupové
sloupové
Plošiny el. nůžkové
elektrické nůžkové
Plošiny el. kloub.
elektrické kloubové
Plošiny přívěsné
přívěsné
Plošiny diesel nůžky
dieselové nůžkové
 (terénní)
Plošiny diesel kloub 
dieselové kloubové (terénní)


Zaujala Vás nabídka pronájmu pracovní plošiny? Kontaktujte nás:

Jméno a příjmení:

E-Mail:

Telefon:
Text:
Rychlý kontakt

Pronájem strojů
dispečink: 777 700 612

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.